Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü SMC Patch Atamıyorum

Alınan Beğeni
112
Ödül Puanları
43
Arkadaşlar SMC'den Modüle Patch girip patch atmaya çalısıyorum ama hiç bir türlü dosyaları göremiyorum Yardımcı olabilcek varmı ?
1p2YlA.jpg

Mysql 'de de problem yokki ?
P7Y5Z9.jpg

Arkadaşlar Gerçekten yardımcı olabilecekler varmı ya ugrastım yapamadım.

Ü

Üye silindi 3096

tek sen oynuyacaksan sıfırdan edit yapıyorsan öncelikle patchleri silip denersen daha güzel olacak
Aşağıdaki query okut
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
2 - Daha Sonra
MODULEVERİSION'A
Kod:
3- MODULEVERISYONFILE'YE
Kod:
Satırları Ekliyoruz

3 - SERVER.CFG Dosyamızı açıyoruz ve Resimdeki gibi Gateway kısmına geliyoruz.
" LastFullVersion_SR_Client " yazanın karşısına 1 yazıyoruz. (Eğer sizde 1 değilse onu 1 yapın)
706

4 - IPINPUT Aracalıgı İle Versiyonu 1 Yapıp Oyunumuza Giriş Yapıyoruz
Bu İşlemi Yaparken Server Kapalı Olursa Daha Sağlıklı Olur
ardından smc deki o patch sorunun düzelecektir. burayı silmenin sana zararı yok eğer patchlerini aldıysan o patche kadar

Oyla 0
Alınan Beğeni
112
Ödül Puanları
43
ModuleversiyonFile ye nasl yazcaz o
1 1 22 22 9 textdata_object.txt media\server_dep\silkroad\textdata 155636 17 0 1 2016-12-03 18:03:22.000 1
.. ModüleVersiyon u hallettim de. server cfg kolay. ama şu MedüleVersiyonFile ye nasıl Query edicez ?

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

ModuleversiyonFile ye nasl yazcaz o
1 1 22 22 9 textdata_object.txt media\server_dep\silkroad\textdata 155636 17 0 1 2016-12-03 18:03:22.000 1
.. ModüleVersiyon u hallettim de. server cfg kolay. ama şu MedüleVersiyonFile ye nasıl Query edicez ?
elle kopyala ypaıştır yapıp yapıştıracaksın fakat önce 1. sıradaki query okutup silmen lazım o 2 tablo içindekileri sırayla yap

Oyla 0

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
BUradan direk kopyalayıp da başarısız olursan önce bir txt'ye yapıştır... sonra txtden kopyalayıp tabloya yapıştır. Geçen birinin başına geldi o şekilde geçmiştik burayı.

Oyla 0
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Konu Cozulmedı Ise Fıles Yollarında Sorun Vardır Yada ServiceManager Bunun Icını Incele Bu Ikısınden Bırı

Oyla 0

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Patch internal içinde olacak olan media klasörünün ismi büyük harfle başlamasın, o çok kişinin başına gelmiştir
media şeklinde küçük harflerle yazılmalı. Aklıma gelen o

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.