Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü SMC Schedular'da Specialın Start Vermemesi

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Merhabalar herkese. Schedular Controllerde 3. sırada bulunan special_goods_sell kısmını seçiyorum. Schedule setting kısmında type 01 diyorum ve Sağındaki gelecek tarihi ileri bir zamana atıyorum. Start time saatini belirleyip hemen sağında bulunan zaman ayarlama yerinden (H) 01 saat olarak ayarlıyorum. 30 dakika kala notice geçiyor ancak tam başlaması gereken zamanda Start noticesi gelmiyor ve special npcsinde kervan malı gözükmüyor. Nerede hata yapıyo olabilirim yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
506
Ödül Puanları
93
Merhabalar herkese. Schedular Controllerde 3. sırada bulunan special_goods_sell kısmını seçiyorum. Schedule setting kısmında type 01 diyorum ve Sağındaki gelecek tarihi ileri bir zamana atıyorum. Start time saatini belirleyip hemen sağında bulunan zaman ayarlama yerinden (H) 01 saat olarak ayarlıyorum. 30 dakika kala notice geçiyor ancak tam başlaması gereken zamanda Start noticesi gelmiyor ve special npcsinde kervan malı gözükmüyor. Nerede hata yapıyo olabilirim yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Smcden görüntü atarmısın ?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.