Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü SMC Schedule Ayarları (Battle Arena, CTF, Kale Savaşı gibi Zaman Ayarları)

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
SMC üzerinde Sr_Sheduler kısmına gelip Shedule Control sekmesine ininiz.

Shard yazan ve devamında uzun bi boşluğu olan açılılır pencereyi açınız, server isminiz çıkacak onu seçiniz.

Çıkan listeyi görüyorsunuz...
3. seçenek Special Goods... Onu seçili tutup altta gördüğünüz alana ekleme yapacaksınız...
Önemli olan şey şu... Bu eventin başlama tarihi ile bitiş tarihleri var... bitiş tarihi en sağdakidir.. onu yıl olarak da çok uzak bir tarihe atınız.. mesela 2030 yılı...
Her gün için orada bulunan seçimlerden EveryDays for duration from start time seçeceksiniz. Start time başlama zamanıdır oraya saat kaçta başyacağını yazın.
Şöyle bir durum var.. Bu event başlamadan yarım saat önce notice geçiyordu galiba.. start time a yazdığınız saat notice gececeği zamandır. yani 11:30 da başlatırsanız bu eventi.. 11:30 da notice geçer special e şu kadar kaldı diye... ona göre başlamasını istediğiniz saatten yarım saat öncesini yazmanız gerek.. yanlışsam düzeltin noticeden yarım saat sonra başlıyor diye hatrımda kalmış.

Günde kaç kere special olmasını istiyorsanız o kadar ekleme yapmalısınız.

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Teşşekkürler Çok güzel Anlattınız
Ek; tek tek ayarladığınız special eventlerine mal alım süresi 10 dk verebilirsiniz. Çok uzun süreler verirseniz bazı gslerde kırmızı bir yazı veriyor. Yani ayarladığınız zaman “EveryDays from start duration time gibi bi yazı var oranın sonunda (10 min) şeklinde olacak.

Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
Merhaba Arkadaşlar Konu ile İlgili Yardımcı Olabilirim

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,116
Ödül Puanları
93
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Şu satırlarda anlaşılır hiçbirşey mevcut değil.
Düzgün Türkçe kullanırsanız daha anlaşılır olursunuz, böylelikle bizde yardımcı olabiliriz ?
Diyorum'ki Schedule Controler den saatleri ayarladım 30 dk farkını koydum ama hiçbir şekilde Uniqe kapılarını istediğim saate açtıramıyorum. :mad:

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.