Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Smc zaman ayarları....

Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Yokmu şöyle delikanlı sözünün eri bi adam şu smc zaman ayarlarını yapa bilen ???

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Yokmu şöyle delikanlı sözünün eri bi adam şu smc zaman ayarlarını yapa bilen ???
Kendinde yapabilirsin örnek olarak yapmak istediğin 1 tanesini söyle adım adım anlatayım sana diğerlerini de o mantıkta yaparsın. Diyorsan birisi bağlanıp yapsın diye illa birisi yardımcı olur ben şuan iş yerinde olduğum için bağlanamam.

Oyla 0

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Dostum şimdi eve geldim 1 saat kadar evdeyim. Eğer özelden ulaşıp anydesk verirsen 1 tane zaman ayarını yaparım gösteririm anlarsan diğerlerini kendin yaparsın.

Oyla 0
Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Dostum şimdi eve geldim 1 saat kadar evdeyim. Eğer özelden ulaşıp anydesk verirsen 1 tane zaman ayarını yaparım gösteririm anlarsan diğerlerini kendin yaparsın.
tamam dostum teşekkür ederim

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
20-30 dk tanıtım videosu çektim yemin ederim sıkıldım kapattım :D

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.