Çözüldü Smcdeki Titan Unique

newstar

.
.
29 Haz 2019
982
63
Kocaeli
Web Sitesi
Smcdeki Titan Uniqlerini nerden değiştirebilirim örnek cerberus captain ıvy gibi unıqelerı devre dısı bırakmak ıstıyorum :)
SMC => SR_Scheduler => Schedule Controller

Bu listede en altta SCHEDULE_DEF_EVENT_UNİQUE_MONSTER_SPAWN eventine tıklıyoruz

onun altında uniquelerin çıkış zamanını belirten yazıya tıklatıp hemen o yazının sağ üst köşesinde Delete yazısına tıklıyoruz.. Titan Uniqueleri bir daha salmayacaktır..

7 May 2019
167
18
26
Germany
SMC => SR_Scheduler => Schedule Controller

Bu listede en altta SCHEDULE_DEF_EVENT_UNİQUE_MONSTER_SPAWN eventine tıklıyoruz

onun altında uniquelerin çıkış zamanını belirten yazıya tıklatıp hemen o yazının sağ üst köşesinde Delete yazısına tıklıyoruz.. Titan Uniqueleri bir daha salmayacaktır..
onu biliyorum komple devre dışı değil unıqe cıkarmak istiyorum cerberus ve captain ıvy atmayacak geri kalan unıqeyı atacak

iMonarch

Software Engineer
.
.
14 Tem 2018
904
164
İstanbul
Reverse Engineering zamanında @Senua ile denemeye girmiştik başarılı olamadık öyle kaldı ama bunun için çalışmalara tekrar başlıyacağım.

7 May 2019
167
18
26
Germany
Reverse Engineering zamanında @Senua ile denemeye girmiştik başarılı olamadık öyle kaldı ama bunun için çalışmalara tekrar başlıyacağım.
Bu sorunuda cozdum ornek vereyim smcdeki titanlari serveriniz 80 cap haritanizi hotana kadar yaptiniz diyelim captain ivy ve cerberus fazlalik deilmi o uniqeyi serverdan kaldirdiktan sonra titanlarda ayni sekil isliyor captain ivy ve cerberusuda refnest tablosunda gormuyor gormedigi icinde atmiyor :)