Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Smcdeki Titan Unique

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Smcdeki Titan Uniqlerini nerden değiştirebilirim örnek cerberus captain ıvy gibi unıqelerı devre dısı bırakmak ıstıyorum :)

Ü

Üye silindi 1104

Smcdeki Titan Uniqlerini nerden değiştirebilirim örnek cerberus captain ıvy gibi unıqelerı devre dısı bırakmak ıstıyorum :)
SMC => SR_Scheduler => Schedule Controller

Bu listede en altta SCHEDULE_DEF_EVENT_UNİQUE_MONSTER_SPAWN eventine tıklıyoruz

onun altında uniquelerin çıkış zamanını belirten yazıya tıklatıp hemen o yazının sağ üst köşesinde Delete yazısına tıklıyoruz.. Titan Uniqueleri bir daha salmayacaktır..

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
SMC => SR_Scheduler => Schedule Controller

Bu listede en altta SCHEDULE_DEF_EVENT_UNİQUE_MONSTER_SPAWN eventine tıklıyoruz

onun altında uniquelerin çıkış zamanını belirten yazıya tıklatıp hemen o yazının sağ üst köşesinde Delete yazısına tıklıyoruz.. Titan Uniqueleri bir daha salmayacaktır..
onu biliyorum komple devre dışı değil unıqe cıkarmak istiyorum cerberus ve captain ıvy atmayacak geri kalan unıqeyı atacak

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
947
Ödül Puanları
214
Reverse Engineering zamanında @Senua ile denemeye girmiştik başarılı olamadık öyle kaldı ama bunun için çalışmalara tekrar başlıyacağım.

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Reverse Engineering zamanında @Senua ile denemeye girmiştik başarılı olamadık öyle kaldı ama bunun için çalışmalara tekrar başlıyacağım.
illaki yeri olması lazım yerini bulursak belkı olayı cozebılırız :)

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu sorunuda cozdum ornek vereyim smcdeki titanlari serveriniz 80 cap haritanizi hotana kadar yaptiniz diyelim captain ivy ve cerberus fazlalik deilmi o uniqeyi serverdan kaldirdiktan sonra titanlarda ayni sekil isliyor captain ivy ve cerberusuda refnest tablosunda gormuyor gormedigi icinde atmiyor :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.