Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru Sorular, Sorunlar ve Çözümler Hakkında Bilgiler

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,921
Ödül Puanları
113
✸ Herkese Merhaba, Sorular, Sorunlar ve Çözümler Hakkında Daha Detaylı Ve Düzgün Bir Dil İle Tekrar Yazılmıştır.

✸ Bu Bölüme Konu Açacak Herkesin Bu Bölümü Dikkatli Bir Şekilde Okuması Gerektiğini Düşünüyorum.

✸ İlk Olarak ''
VSRO Sorunlar ve Çözümleri'' Açılacak Konularda Forumumuz Kurallar Bölümünde Yazdığı Gibi '' Konu başlıklarında İmdat, Acil, Yardım vb. anlam taşıyan kelimelerin kullanılmasını '' Önermiyoruz.

✸ İkinci Olarak ''
VSRO Sorunlar ve Çözümleri'' Konunuzu Açtıktan Sonra Konu İçerisinde Yetkili Arkadaşlarım Veya Forum Üyelerinin Sizin Konunuz İçinde Yazdığınız Sorununuza Çözüm Getirebilmek İçin Yazdığı Yorumları Lütfen Dikkate Alınız.

✸ Üçüncü Olarak Benim Konular Üzerinde En Çok Dikkat Ettiğim Husus ''
Konularda Yazılan Cevaplara Geri Dönüş Yapılması '' Konunuz Üzerinde Yazılan Yorumlarda Sorununuzu Çözüm Bulunduysa Veya Bulunmadıysa Lütfen Yorumlarda '' Teşekkür Ederim Sorunum Çözüldü. '' Veya '' Maalesef Sorunum Halen Devam Etmektedir. '' Gibi Yorumlar Yazarsanız. Bizlerde Konunuzu #ÇözümlenenSorunlar Bölümüne Ya da Konunuzu ''Tekrar Güncel'' Olarak ''Ana Sayfa'' Düşmesini Sağlarsınız. Böylece Konunuz Daha Çabuk Çözüme Ulaşacağını Düşünüyorum.

✸ Dördüncü Olarak Forum Kuralları Bölümünde Yazdığı Gibi ''
Tamamı Büyük Harfler İçeren Konu Başlıklarının Yazılması, (Konu başlıklarındaki kelimelerin sadece ilk harfleri büyük olmalıdır.) '' Lütfen Dikkat Ediniz.

✸ Beşinci Son Olarak
#Yardım Olarak Açtığınız Konularda Lütfen Detaylı Bir Şekilde Sıkıntınızı Yazınız. Aksi Taktirde Forum İçinde Herhangi Birisi Sorununuzu Anlayamayabilir. Detay Vermekten Kaçınmayınız.

✸✸✸ Bu Konunun Herkese Yardımcı Olabileceğini Düşünüyorum.

Herkese İyi Forumlar
-[MOD] Aleriya

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.