Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü sorun nedir

Alınan Beğeni
21
Ödül Puanları
18
firewalı dışa açtım kguardta kullanmıyorum server açık ama giriş yapamıyorum kapalı dıyor :/

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    348.3 KB · Görüntüleme: 35

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,827
Ödül Puanları
113
firewalı dışa açtım kguardta kullanmıyorum server açık ama giriş yapamıyorum kapalı dıyor :/
Muhtemelen clientındaki port veya ipden kaynaklıdır. Hamachi gibi bir şey kullanıyorsan eğer "Hamachi Tunnelling" de sorun vardır. Hamachiden kaynaklı bir ara yaşamıştım öyle bir sorun tekrar reinstall etmen yeterli oluyor hamachiyi

Özetle: Port , Ip , (Hamachi Kullanıyorsan Tunnelling)

Oyla 0
Alınan Beğeni
21
Ödül Puanları
18
Muhtemelen clientındaki port veya ipden kaynaklıdır. Hamachi gibi bir şey kullanıyorsan eğer "Hamachi Tunnelling" de sorun vardır. Hamachiden kaynaklı bir ara yaşamıştım öyle bir sorun tekrar reinstall etmen yeterli oluyor hamachiyi

Özetle: Port , Ip , (Hamachi Kullanıyorsan Tunnelling)
hamachi kullanmıyorum sunucudayım gecenın 4'den beri uğraşıyorum bulamadım :(

Oyla 0
Alınan Beğeni
21
Ödül Puanları
18
o kadar uzun sürüyormu ? hocam 2 dakika vaktın varsa çok iyi olur yemin ederim yapıcam diye uyku girmedi gözüme çıldırmak üzerim
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Yarın midterm sınavım var bir yandan ona çalışıyorum müsait değilim pek vaktim olsa teamviewer ile filan bağlanır bakardım :/
o kadar uzun sürüyormu ? hocam 2 dakika vaktın varsa çok iyi olur yemin ederim yapıcam diye uyku girmedi gözüme çıldırmak üzerim

Oyla 0