Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Sorunsuz Client

ILower

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
Merhabalar

Ads-z.png

bir kaç client vs denedim ama sürekli clientte sorunlarla karşılaştım ve client boyutu 3.8 GB lara kadar gitti buda gereksiz olmaya başladı client data içinde
ben sorunsuz içinde bagdat arabia dahi olan bir data.pk2 ve map.pk2 arıyorum bu resimdeki gibi sorunların olmadığı bir data ve map istiyorum elinizde varsa paylaşabilirmisiniz?
Teşekkürler

ILower

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
ondada criminal event ve cam ağaçları var çok boguyor insanı o görüntüler criminal remove yapınca bazı maplarda kayma oluyor

Ü

Üye silindi 1104

ondada criminal event ve cam ağaçları var çok boguyor insanı o görüntüler criminal remove yapınca bazı maplarda kayma oluyor
şuan bağdat falan sorunsuz Arcane VII serverinde hatta dungeon olarak kullanıyor güzelce çalışıyor yani atma falan yok şehirde :D ama dediğin gibi 3.3 gb data.pk2 :D

Xena

.
Alınan Beğeni
1,130
Ödül Puanları
93
Electus data ve map kullanabilirsin sky temple dahil yeni maplar ekli

Alınan Beğeni
556
Ödül Puanları
93
cristmas fix var forumda onu kullan yılbası süslerini ve bal kabaklarını siliyor sadece bagdattaki süsler duruyor :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.