Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü special kervan npc'lerini kaldırıyordum extra bi npc kaldırmışım hata geliyor

derv0

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Tek kodla npc kaldırma query'si vardı onu kullandım ve 1 tane fazladan kaldırmışım bu nedenle game server başlatamıyorum bsobj hatası alıyorum , bu işlemden önce db yedeği aldım fakat db yedeği yüklerken de hata alıyorum , bilgisi olan forum arkadaşlarımın yardımına ihtiyacım var teşekkürler.

vsro.png vsro2.png

Alınan Beğeni
101
Ödül Puanları
43
C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL12.SQLEXPRESS\MSSQL\DATA
bu yolu takip et eski kalıntıları varsa sil sonra sql restat yap tekrar dene

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
947
Ödül Puanları
214
npc nin içi dolu olduğu için bu hatayı alıyorsunuz içinin boşaltıp kaldırmanız gerekiyordu ama ben bunu malesef kimseye önermiyorum kapalı bir bölgeye bu npc yi taşıma işlemini yapsaydınız yarın birgün ihtiyaç olduğunda eski yerine geri çekip kullanabilirdiniz.

Oyla 0

Secdet

.
Alınan Beğeni
412
Ödül Puanları
63
NPC kaldırırken spawn kaldirsaniz zaten erisemeyecekleri icin bir problem yaratmayacak aslinda sonrasinda yeniden eklerken cok büyük kolaylik oluyor tavsiyemdir :)

bu arada yeniden restore ederken close use connection mu ne vardi 3. Sekmede onuda secersen bu hata ortadan kalkar :)

Oyla 0

derv0

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
İlk defa server editi yapıyorum bu nedenle çok net işlem sağlayamıyorum fakat sayenizde yedeği yükleyebildim , Sayın yöneticiye fikri için swarior gardaşıma restore fikri için follower gardaşıma da kod paylaşımı için teşekkür ederim sorunum çözülmüştür Teşekkürler Vsro Ailesi.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.