Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Special trader npc sorunu

Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
takmakan orjinal special npc nin içine special mallarını vsronpc programından ekliyemiyorum acayip bi hata veriyor
jqVANg.png

Son düzenleme:

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
O program için gerekli SQL ayarlamalarını anlatan bir video mevcuttu. O videoda geçen işlemleri uyguladınız mı ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
SQL kurarken tüm adımları dikkatlice izlemiştim ben bunu çok uzun zaman önce kaldırdım fakat sımdı eklenmıyo

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,566
Ödül Puanları
113
win7 modunda yönetici olarak çalıştırın programı düzelecektir.

ayrıca sql de gerekli tablolardaki düzenlemeleri unutmayın

Oyla 0

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
216
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
vSroNpc programında ki sql düzenle sekmesine tıklayın ve gerekli o programla sağlayın. Programı yönetici olarak çalıştırın ve tekrar deneyiniz. Gene olmazsa kervan mallarına göz atınız.

Oyla 0
Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
win7 modunda yönetici olarak çalıştırın programı düzelecektir.

ayrıca sql de gerekli tablolardaki düzenlemeleri unutmayın
@Senua dediğin gibi yaptım sayende sunucu çöktü 3 gün erişim sağlıyamadım mağdur kaldım bir daha böyle ciddi konularda karşı tarafı uyar,hangi windows sürümünü kullandığını ve oluşabilecek sorunlara karşı onlemını anlamasını söyle senin yüzünden dbem gitti.

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,566
Ödül Puanları
113
@Senua dediğin gibi yaptım sayende sunucu çöktü 3 gün erişim sağlıyamadım mağdur kaldım bir daha böyle ciddi konularda karşı tarafı uyar,hangi windows sürümünü kullandığını ve oluşabilecek sorunlara karşı onlemını anlamasını söyle senin yüzünden dbem gitti.
NPC programı ile sunucu çökmez yanlış başka işlem yapmışsındır.

Oyla 0
Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
sorun devam ediyor npc den tk specıal kategorisini tıkladıktan sonra bana bu tablo hatasını veriyor.

Oyla 0

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
216
Ödül Puanları
43
Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.