Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Sql 2017 Database 2014 Çevirme

Xena

.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Merhabalar arkadaşlar aşağıdaki konuda ki databaseden bazı verileri çekmem lazım ama pcde 2014 kurulu olduğu için databaseyi açamıyorum. Bu konuda yardımcı olurmusunuz şuan 2017 kurma imkanım yok internetim kısıtlı olduğu için indiremiyorum.

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
977
Ödül Puanları
93
Merhabalar arkadaşlar aşağıdaki konuda ki databaseden bazı verileri çekmem lazım ama pcde 2014 kurulu olduğu için databaseyi açamıyorum. Bu konuda yardımcı olurmusunuz şuan 2017 kurma imkanım yok internetim kısıtlı olduğu için indiremiyorum.

O databaseyi açmadan çevirmenin bir yolu olduğunu sanmıyorum.

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,746
Ödül Puanları
93

1. Seçenek arkadaşın dediği gibi o databaseyi yüklemeden yükleme işlemi sağlayacağını sanmıyorum.
2. Seçenek ise Attach olarak eklemeyi deneyebilirsin aynı sorunu bende yaşamıştım fakat bu şekilde çözüme ulaştırdım. Bunun için .mdf ve .ndflerinede ihtiyaç vardır

Ü

Üye silindi 3096

almak istediğin tablolar sanırsam trigger tablolarındaki veriler bi ara indirip trigger ile iligli tabloları açarım konu müsait olunca

Xena

.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Almak istediğim tablolar quest ve trigger tabloları 120 cap jupiteri sorunsuz hale getirmek

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
259
Ödül Puanları
63
sql 2017 den script olarak 2014 yapabilirsin.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.