Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım SQL Bilgileri İle Giriş Yapmak C# Form

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
8
Arkadaşlar iyi forumlar, ben kullanıcının SQL Serverdeki Security bölümünden oluşturduğu kullanıcı adı ve şifre ayrıca SQL Connection bağlantı bilgisini kullanarak giriş yapmasını istiyorum C# formda belirlemiş olduğu bilgilerle giriş yaparak ikinci forma geçiş yapacak. Nasıl bir kod yazmam lazım 3 4 satırlık kod ama mantığını hala çözemedim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ü

Üye silindi 614

Arkadaşlar iyi forumlar, ben kullanıcının SQL Serverdeki Security bölümünden oluşturduğu kullanıcı adı ve şifre ayrıca SQL Connection bağlantı bilgisini kullanarak giriş yapmasını istiyorum C# formda belirlemiş olduğu bilgilerle giriş yaparak ikinci forma geçiş yapacak. Nasıl bir kod yazmam lazım 3 4 satırlık kod ama mantığını hala çözemedim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Yapmak istediğin işlemi anlamadım resimle falan örnek verirmisin

Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
18
Öncelikle C#'ın SQL ile bağlantı kurabilmesi için gerekli olan Libraryi using kısmına ekleyelim.

Herhangi bir sorunla karşılaşırsan yorumda belirtebilirsin.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.