Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü SQL query isteği (Unique Drop Hakkında)

Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
herkese iyi forumlar,

tüm uniquelerdeki, tüm dropları kaldırabileceğim tek bir query varmı. teşekkürler

Ü

Üye silindi 1104

herkese iyi forumlar,

tüm uniquelerdeki, tüm dropları kaldırabileceğim tek bir query varmı. teşekkürler
Eğer bu uniqueler'e hiç bir şekilde drop eklenmiyecekse ilgili uniquenin refobjchar tablosundan levelini düşürün Örnek olarak tg den yola çıkalım.
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Objchar tablosunda level kısmını kurmuş olduğunuz serverin max level seviyesine çekerseniz serverde max level'e sahip olan oyunculara itemler düşebilir.Genelde bu sorunları yaşayan birçok arkaşlarımız var konuya şu şekilde açıklık getireyim.
Örnek olarak 80 cap bir db miz var sayalım.Yukarıda vermiş olduğum Queryde Refobjchar link stununda ait ait Tg'nin Levelin 80 yaparsak server max 80 olan oyuncuya eklenen droplar görünür.Fakat biz bunu 20 level olarak bırakırsak o oyuncuya o droplar gorunmez.Media'dan değiştirmenize gerek kalmadan işleminizi bu şekilde ilerletebilirsiniz.
Ama yok ben ister max level olsun ister en düşük levelde bile olsun drop istemiyorum baştan eklicem diyorsanız,oyunun random droplarını kaldırmakta zorlanabilirsin.

Kod:

Bu Query ile istediğin bazı itemleri kaldırmaya yarayacaktır.

Alınan Beğeni
156
Ödül Puanları
43
Aşağıdaki yazmış olduğum kodlar işine yarayacaktır. 2 Select kodu ile mevcut itemleri hangi mobda var onları gör. Son 2 delete kodu ilede moblarda olan itemleri kaldır. İşlemi yapmadan önce yedek al.

Kod:

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.