Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü SQL SERVER 2019

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
SQL Server 2019 da VsroHelper da SRO_VT_ACCOUNT Hatası alıyorum yardım edin lütfen
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

hatalar bunlar

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    8.7 KB · Görüntüleme: 52
  • Ekran Alıntısı.PNG 2.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG 2.PNG
    24.1 KB · Görüntüleme: 50

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
SQL Server 2019 da VsroHelper da SRO_VT_ACCOUNT Hatası alıyorum yardım edin lütfen

hatalar bunlar

bana teamwier atin ozel den bakayim

Oyla 0

Thanatos

.
.
Alınan Beğeni
656
Ödül Puanları
93
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
bana teamwier atin ozel den bakayim
siz özelden 1 sorunu çözersiniz o sorun tekrar açıldıgında kimse çözümünü bulamaz.

Başlat'ı tıklatın, Çalıştır'ı tıklatın, cmdyazın ve ENTER tuşuna basın.

SQL Server oturumu kullanan kimlik doğrulama türüne bağlı olarak aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:

SQL Server oturumu örneğine bağlanmak için Microsoft Windows kimlik doğrulaması kullanıyorsa, komut istemine aşağıdaki komutu yazın ve ENTER tuşuna basın:

E sqlcmd -S ÖrnekAdı d ana

SQL Server oturumu örneğine bağlanmak için SQL Server kimlik doğrulaması kullanılıyorsa, komut isteminde aşağıdaki komutu yazın ve ENTER tuşuna basın:

sqlcmd -S ÖrnekAdı -d - U SQLLogin -P parola Yöneticisi

Not: ÖrnekAdı için bağlandığınız SQL Server 2005 örneği adı için bir yer tutucudur. SQLLogin , varsayılan veritabanı bırakılan SQL Server oturumu için bir yer tutucudur. Parola SQL Server oturum açma parolası için bir yer tutucudur.

Sqlcmd komut istemine aşağıdaki komutu yazın ve ENTER tuşuna basın:

ALTER oturum açma SQLLogin ile DEFAULT_DATABASE AvailDBName =Not: AvailDBName örneğinde SQL Server oturumu tarafından erişilebilen varolan veritabanının adı için yer tutucudur.

Sqlcmd komut istemine gidinyazın ve ENTER tuşuna basın.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.