Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü SQL Server Yedek Hakkında

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,746
Ödül Puanları
93
Sorunun çözümü için yapılacak adımlar.
1.Adım SQL Server 2000 versionunu kuruyoruz buradan indirebilirsiniz. kurulum yapıldıktan sonra enterprise açıp databaselerimizi restore ediyoruz.
eğerki yüklemede hyperlink hatası alırsanız pencereyi kapatmadan overwriteexisting seçeneğini tıklıyoruz daha sonra .mdf .ndf yollarının yerini c:\sr_accountdb.bak olarak gösterdiğinizde sorunsuz yüklenecektir. yükledikten sonra enterprisemanageri kapatıyoruz.
2. Adım SQL Server 2008 Kuruyoruz kurulum yapıldıktan sonra Database bölümüne tek tek sr_accountdb sr_china_cs sr_china_cs_log dblerini oluşuturuyoruz oluşturduğumuz databaselerin üzerine sağ tıklayıp restore database diyoruz yine üstte yaptıgımız işlemi bunada yapıyoruz owerwriteexisting seçeneğini tıklayıp .mdf .ndf uzantı yollarını c:\ bölümünde neredeyse oraları giriyoruz. ve databaseler yüklenmiş oluyor.
Eğerki bu adımları yapıp hala sorun yaşayan arkadaşlar konuya yaşadığı sorunu bildirsinler yardımcı olmaya çalışayım. Herkese iyi forumlar.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.