Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü SR_SHARDMANAGER Sorunu

Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
Failed to initialize billing server cant't open URL!
BillingServer is Dead!!

bu hatayı bıle goremeden kapanıyor ama video cekip hatanın bu olduğunu gördüm ve dbconnect düzenledım sorunsuz görünüyor IIS Giriyor sorun yok DEP ayarlı ODBC ayarlı ama sorun nerde çözemedim yardımcı olabilecek birileri var mı ?

Alınan Beğeni
32
Ödül Puanları
18
oraya girmesi bişey değil server managerden iis kısmının gerekli rollerin yüklenmesi gerekiyor

Oyla 0
Alınan Beğeni
32
Ödül Puanları
18
öyle ise uzak durmakta fayda var sorunu belli zaten

Oyla 0
Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
@EfsaneSro sorun IIS kaynaklıymıs her önüne gelen kuruluma bakmıcaksın demekkı teşekkürler sorun çözülmüş gibi duruyor herkesin eline sağlık :love:

Oyla 0
Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
çözüldü olarak işaretlemeyi nasıl yapıcam bilmiyorum ama çözüldü olarak işaretlerseniz sevinirim bide IIS kurulum videosunu detaylı biri anlatırsa benım gıbı kımse sorun yaşamaz tekrardan teşekkürler

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.