Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü sro oynayan arkadaşlar fikirleriniz gerek

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
merhaba arkadaşlar şu an piyasası kaç cap ve içeriği nasıl olmalı hakkında yardımınız gerek
yani 80-90-100-110-120 cap
fikir ve önerileriniz sıralarsanız sevinirim
neden istediğim konusu son 20 gündür 6 database yaptım
şimdi sizin fikirlerinizle bu 6 database 1 databaseye dönüşecek
haydi srocular yada profosyenel oyuncular diyeyim
lütfen saçma fikirler sunmayın

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Şahsi fikrim ;

100 Cap Chn Free Silk Job aktivetesi bol Exp ve Sp rate kolay. Npc lerde sun setler toparlanana kadar Moon Setler Blue basılı. Sun set yapmak için slottan çıkmayan oyuncu moon itemlede pvp sine jobuna gidebilir.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
merhaba arkadaşlar şu an piyasası kaç cap ve içeriği nasıl olmalı hakkında yardımınız gerek
yani 80-90-100-110-120 cap
fikir ve önerileriniz sıralarsanız sevinirim
neden istediğim konusu son 20 gündür 6 database yaptım
şimdi sizin fikirlerinizle bu 6 database 1 databaseye dönüşecek
haydi srocular yada profosyenel oyuncular diyeyim
lütfen saçma fikirler sunmayın
Tamamen old sistem olabilecek 80 cap bir server, çok abartılı olmayacak bazı düzenlemeler ile sadece chinese olacak şekilde bence her zaman ihtimali var. Editler çok abest ve abartılı olmamalı ve silk satışlı olmalı fakat oyuncuya kolaylıklar sağlanmalı. Old kastım, Old görünüm zor exp rate. :)

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Bu arada ben seçenekler arasından kendimi seçmeye zorunlu hissetmişim nedense :ROFLMAO: Yeni fikrim 70 Cap ☕

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
Şahsi fikrim ;

100 Cap Chn Free Silk Job aktivetesi bol Exp ve Sp rate kolay. Npc lerde sun setler toparlanana kadar Moon Setler Blue basılı. Sun set yapmak için slottan çıkmayan oyuncu moon itemlede pvp sine jobuna gidebilir.
güzel fikir teşekkürler
biraz iyileştirme yapılarak sadece pvp ağırlık deyilde biraz kasma severlerede hitap edilebilir

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
Tamamen old sistem olabilecek 80 cap bir server, çok abartılı olmayacak bazı düzenlemeler ile sadece chinese olacak şekilde bence her zaman ihtimali var. Editler çok abest ve abartılı olmamalı ve silk satışlı olmalı fakat oyuncuya kolaylıklar sağlanmalı. Old kastım, Old görünüm zor exp rate. :)
burasıda cok güzel (6 dg kadar auto ekipman) (7 dg moon)( 8 dg sun )olabilir.
ayrıca kale sahipleri için özel bolgeler yapılabilir

sonerefe

Vsro database & client editör
Deneme Mod
Alınan Beğeni
236
Ödül Puanları
43
80 cap old sistem in yanı sıra basit kasma ve dropa dayalı job ağırlıklı bi oyun güzel olur effect ler az olmalı görüntü kirliliği olmamalı

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
o sistem elimde mevcut toplamda 24 parçadan olusuyor
parcadan kastım 24 güncelleme haliyle
Bence en iyi sistem upgrade sistem 24 güncelleme ile 140 a kadar götürürsün oyuncuları sıkılmazlar. 120 cap oynuyorum şu an yapacak hiçbir şey kalmadı sıkıldım oyundan...

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.