Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım SRO_Client'e dll inject nasıl yapılır?

SDClowen

PHP ~ C# ~ C++ ~ TypeScript
.
Alınan Beğeni
344
Ödül Puanları
263
Merhaba arkadaşlar. DLL inject etmeyi bilmeyen arkadaşlar için bu konuyu açma gereği duydum.

Öncelikle buradan programını indirin. Programı kurun ve açın karşınıza şöyle bi ekran gelecek.
413

Açılan ekrandan File > Open PE File dedikten sonra sro_client.exe dosyasını seçin ve Open deyin.

414

İşlemi yaptıktan sonra Functions sekmesine gelin ve sağ tıklayıp Add new import deyin. Karşınıza şöyle bi ekran çıkacak.

415

Buradan Buradan Dll Select deyin ve dll dosyanızın yolunu seçin ve Open deyin. Ardından Select func düğmesine basın gelen ekrandan en üstdekini seçerek Add to list düğmesine basın ve ardından sol alt'dan Add deyin bu sırada pencere kapanacak.

416

Tebrikler gördüğünüz gibi işlem başarılı oldu. Ardından OK düğmesine basın. Enjoy :)
Bu anlattığım static c extend func'a sahip olan dll'ler içindi. Eğer static func olmayan bir dll üzerinde denerseniz no have exports hatası alırsınız. Peki static olmayan dll'ler için nasıl bir inject yöntemi deneyeceğiz diye merak ederseniz eğer onun için şöyle bir yorum bırakıldı :)

Eline sağlık, ben de bunu bırakayım:

Yardımcı olabilir.

Son düzenleme:

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Eline emeğine sağlık @SDClowen konuşturmuş farkını yine. :) Vakit yetersizliği çekiyorum son zamanlarda çok sık soruluyordu anlatım olduğu iyi oldu. :) @doncarlone ’nin işine yarayacaktır. :)

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
Piyasada anlatımları mevcut ama yinede yapamayan arkadaşlar için en açıklayıcısı bu olmuş, bunu okuyup yine yapamayan varsa zaten hiç bulaşmasın vsro edit işlerine :LOL:

Ü

Üye silindi 340

Piyasada anlatımları mevcut ama yinede yapamayan arkadaşlar için en açıklayıcısı bu olmuş, bunu okuyup yine yapamayan varsa zaten hiç bulaşmasın vsro edit işlerine :LOL:
Anlatamadım sanırım bazı dlller vardır stud pe ile eklenmez otomatik inject olması için ollydbg ile sro cliente kod eklenir algılanması için ?
Yani bu işime yaramıyor @Spare miraç ne zaman yapacaksın tam söylermisin?

SDClowen

.
Alınan Beğeni
344
Ödül Puanları
263
Anlatamadım sanırım bazı dlller vardır stud pe ile eklenmez otomatik inject olması için ollydbg ile sro cliente kod eklenir algılanması için ?

Adam haklı. Sen dll'yi özelden gönder bana ben yapar gönderirim sana.

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
Ben sana istinaden yazmadım :LOL::LOL::ROFLMAO: baktım post yeni atılmış mesaj yoktu anlatım çok iyi yapılmış diye mesaj yazdım ardından gönderdim baktım @Spare benden önce yazmış sana gönderme yapıyormuşum  gibi bişey oldu :D

SDClowen

.
Alınan Beğeni
344
Ödül Puanları
263

SRoldLib.dll

olcak ollydbg ile ekleyeceğin isim bekliyorum teşekkürler
:D dll'de no have exports hatası alıyorsun biliyorum fakat onunda çözümü var. Yanlız şöyle bi durum var sen dll'yi göndermekden üşeniyorsan(yada istemiyorsun bilmiyorum) ben neden sana yardımcı olma konusunda üşengeçlik sergilemeyeyim? Burada anlatılmış kendin yapıp öğrenmen daha doğru olur

Ü

Üye silindi 340

:D dll'de no have exports hatası alıyorsun biliyorum fakat onunda çözümü var. Yanlız şöyle bi durum var sen dll'yi göndermekden üşeniyorsan(yada istemiyorsun bilmiyorum) ben neden sana yardımcı olma konusunda üşengeçlik sergilemeyeyim? Burada anlatılmış kendin yapıp öğrenmen daha doğru olur

İşteyim molada yazdım belki yaparsın diye sabit bir dll değil sen o dll ismini versen yeterli bana başka başka dlller atıp deniyeceğim o isimde ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.