Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Satış SROGOLD SİLKROAD COMMUNITY-REKLAM-TANITIM-ALIM-SATIM

Ramuvo

.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
kapak.png

[ GOLD ] COMMUNITY - TR KURALLARI

DC.gif

📌Merhaba Silkroad Topluluğu,
🔹GOLD COMMUNITY WTS-WTB İtem Çar
Alım-Satım Aramakta. Yardımcı Olur Vede Ücretsiz 7/24 Aracılık Hizmetleri Sunar , böylece Tüm İşlemleriniz sorunsuz bir şekilde yapılır.
♦️ Grub'da Çeşitli Aktivitelere Ödüllere Sahip Olmak İçin
bu gurubun bir parçası olmak karşılıklı güven gerektirri
sadece silkroad ile iligli alım satım ve silkroad hatalar m-bot s-bot oyun sorunları
paylaşımları yapabilirsiniz
alım satım harici server reklamı yorumlara server spammı ailevi küfür din ırk yapmak kesinlikle yasaktır.
Server eklamı yapmak kesinlikle yasaktır.Bu tür gönderiler kesinlikle paylaşılmıyacaktır.Server karalama guild pay yardım vs silkroadın iğrenç yanlarını burada sergilemye çalışan ve algı oluşturuacak paylaşımlar kesinlikle onaylanmaz aksi taktirde taraflar uyarılarız 2.seferde uzaklaştırmak zorunda kalırız herkesin huzurlu bi alım satım için böyle olması daha doğrudur

DC.gif

DC.gif

Reklamı Nasıl Yapıyorsunuz ?
DC.gif

Hergün Grubun En Aktif Saatlerinde Normal Post Olarak Grupta Paylaşılır.
DC.gif

Reklamın Başlayacağı Tarih ve Bitiş Günü Bilgisayara Kaydedilir. Zamanında Başlanır, Zamanında Bitirilir.
DC.gif

Player Garantisi Veriyor musunuz ?

DC.gif

Serverlere Player Gelip Gelmemesi Kesinlikle Bizlerinde Elinde Olan bir Husus Değildir. Bu Konuda Hassasiyetinizi Korumanızı Dilerim.
DC.gif

FİYAT LİSTESİ:

DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİM

FACEBOOK:
DİSCORD:
Facebook grup:

[ GOLD ] COMMUNITY - ENG RULES

📌Hello Silkroad Community,
🔹GOLD COMMUNITY WTS-WTB Item Wed
Searching for Trading. It Helps And Offers Free 24/7 Brokerage Services, So All Your Transactions Are Hassle-Free.
♦️ To Have Awards For Various Activities In The Grub
Being part of this group requires mutual trust.
only silkroad related trading and silkroad bugs m-bot s-bot game issues
you can share
It is strictly forbidden to do non-trading server advertisements, server spam, family swearing, religion or race.
It is strictly forbidden to add servers. Such posts will not be shared. Server blackmail guild share help etc. Sharing that tries to display the disgusting aspects of silkroad here and that will create a perception will not be approved, otherwise we will warn the parties, we will have to remove it at the 2nd time, it is more correct for everyone to be like this for a peaceful trading

How Do You Advertise?
DC.gif

It is shared in the group as a normal post every day during the most active hours of the group.

DC.gif

The Start Date and End Day of the Advertisement are Saved to the Computer. Begins on time, ends on time.

DC.gif

DC.gif

Do You Provide Player Guarantee?
DC.gif

DC.gif
DC.gif

Whether or not the players come to the servers is definitely not a matter that we have in our hands. I wish you to protect your sensitivity in this matter.
DC.gif
DC.gif

PRİCE LİST

CONTACT FOR DETAILED INFORMATION
DC.gif

FACEBOOK:
DC.gif

DISCORD:
DC.gif

Facebook Grup:

logo 2.png

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,934
Ödül Puanları
113
Hayirli satislar kolay gelsin :)

Deletedx

When insecurity begins, friendship dies.
.
.
Alınan Beğeni
319
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Ekli dosyayı görüntüle 12468

[ GOLD ] COMMUNITY - TR KURALLARI

DC.gif

📌Merhaba Silkroad Topluluğu,
🔹GOLD COMMUNITY WTS-WTB İtem Çar
Alım-Satım Aramakta. Yardımcı Olur Vede Ücretsiz 7/24 Aracılık Hizmetleri Sunar , böylece Tüm İşlemleriniz sorunsuz bir şekilde yapılır.
♦️ Grub'da Çeşitli Aktivitelere Ödüllere Sahip Olmak İçin
bu gurubun bir parçası olmak karşılıklı güven gerektirri
sadece silkroad ile iligli alım satım ve silkroad hatalar m-bot s-bot oyun sorunları
paylaşımları yapabilirsiniz
alım satım harici server reklamı yorumlara server spammı ailevi küfür din ırk yapmak kesinlikle yasaktır.
Server eklamı yapmak kesinlikle yasaktır.Bu tür gönderiler kesinlikle paylaşılmıyacaktır.Server karalama guild pay yardım vs silkroadın iğrenç yanlarını burada sergilemye çalışan ve algı oluşturuacak paylaşımlar kesinlikle onaylanmaz aksi taktirde taraflar uyarılarız 2.seferde uzaklaştırmak zorunda kalırız herkesin huzurlu bi alım satım için böyle olması daha doğrudur

DC.gif

DC.gif

Reklamı Nasıl Yapıyorsunuz ?
DC.gif

Hergün Grubun En Aktif Saatlerinde Normal Post Olarak Grupta Paylaşılır.
DC.gif

Reklamın Başlayacağı Tarih ve Bitiş Günü Bilgisayara Kaydedilir. Zamanında Başlanır, Zamanında Bitirilir.
DC.gif

Player Garantisi Veriyor musunuz ?

DC.gif

Serverlere Player Gelip Gelmemesi Kesinlikle Bizlerinde Elinde Olan bir Husus Değildir. Bu Konuda Hassasiyetinizi Korumanızı Dilerim.
DC.gif

DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİM

FACEBOOK:
DİSCORD:

[ GOLD ] COMMUNITY - ENG RULES

📌Hello Silkroad Community,
🔹GOLD COMMUNITY WTS-WTB Item Wed
Searching for Trading. It Helps And Offers Free 24/7 Brokerage Services, So All Your Transactions Are Hassle-Free.
♦️ To Have Awards For Various Activities In The Grub
Being part of this group requires mutual trust.
only silkroad related trading and silkroad bugs m-bot s-bot game issues
you can share
It is strictly forbidden to do non-trading server advertisements, server spam, family swearing, religion or race.
It is strictly forbidden to add servers. Such posts will not be shared. Server blackmail guild share help etc. Sharing that tries to display the disgusting aspects of silkroad here and that will create a perception will not be approved, otherwise we will warn the parties, we will have to remove it at the 2nd time, it is more correct for everyone to be like this for a peaceful trading

How Do You Advertise?
DC.gif

It is shared in the group as a normal post every day during the most active hours of the group.

DC.gif

The Start Date and End Day of the Advertisement are Saved to the Computer. Begins on time, ends on time.

DC.gif

DC.gif

Do You Provide Player Guarantee?
DC.gif

DC.gif
DC.gif

Whether or not the players come to the servers is definitely not a matter that we have in our hands. I wish you to protect your sensitivity in this matter.
DC.gif
DC.gif

CONTACT FOR DETAILED INFORMATION
DC.gif

FACEBOOK:
DC.gif

DISCORD:
DC.gif

Ekli dosyayı görüntüle 12473
Reklam için güvenilir +1 gönül rahatlığı ile sunucu tanıtımlarınızı yaptırabilirsiniz

RİME

.
Alınan Beğeni
186
Ödül Puanları
43
Merhaba, hocam bu bronz paket kaç adet paylaşımla sınırlı veya kaç gün ?

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,854
Ödül Puanları
213
Hayırlı işler, bol kazançlar ve daimi müşteri dileklerimle :)

Ramuvo

.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Merhaba, hocam bu bronz paket kaç adet paylaşımla sınırlı veya kaç gün ?
Merhaba öncelikle merakınız için teşekkür ederim fiyat listemizdeki bütün fiyatlar haftalık bazında alınmıştır daha detaylı bilgi için discord kanalımıza gelip bana yazabilirsiniz
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Hayırlı işler, bol kazançlar ve daimi müşteri dileklerimle :)
Güzel dilekleriniz için Teşekkür ederiz ♥️

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.