Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Sunucu değişimi hakkında

Zohan

.
Alınan Beğeni
62
Ödül Puanları
28
Merhaba.

3-4 gün içinde sunucu değiştirmem gerek ama oyunculara yeni bir media indirtmek istemiyorum patch yoluyla gerekli dosyaları göndersem hernangi bir sıkıntı olur mu ? Veya baska bir yontem kullanan var mı bunun için?

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
977
Ödül Puanları
93
Merhaba.

3-4 gün içinde sunucu değiştirmem gerek ama oyunculara yeni bir media indirtmek istemiyorum patch yoluyla gerekli dosyaları göndersem hernangi bir sıkıntı olur mu ? Veya baska bir yontem kullanan var mı bunun için?
Oyunu kapatmadan yeni bilgileri Patch attır.

Oyla 0
Alınan Beğeni
23
Ödül Puanları
8
Bu konuyu bende merak ediyorum bir açıklama yapabilir mi bilgili arkadaşlarımız

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
977
Ödül Puanları
93
Mesela divisioninfo güncelledikten sonra patch de bağlantı kesilir mi gateport güncellenmeden onu düşünüyorum maxiguard kullanıyorum
Bağlantını mutlaka keseceksin zaten.Belki başka yöntemlerle yapan varsa bilmiyorum ama bağlantıyı keseceksin 10 dakika sonra diğer sunucuda oyunu açacaksın.

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
977
Ödül Puanları
93
Bu konuyu bende merak ediyorum bir açıklama yapabilir mi bilgili arkadaşlarımız
Benim söylediğim patch atmaya yönteminin bir numarası yok media içerisinde Divisioninfo.txt adlı dosyada senin ip adresin yazıyor.Onu düzenleyip patch atarsan ip adresin değişir.

Oyla 0
Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
Hocam ben şöyle çözmüştüm bu konuyu eski sunucu da yeni sunucunun divisionifo.txt ve gateport.txt sini patchledim bu defa yeni sunucu da version 1 geriye düşecek aynı şekilde yeni sunucu da da patchledim bunları sorunsuz geçiş sağlamıştım yeni sunucu ya

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
977
Ödül Puanları
93
Hocam ben şöyle çözmüştüm bu konuyu eski sunucu da yeni sunucunun divisionifo.txt ve gateport.txt sini patchledim bu defa yeni sunucu da version 1 geriye düşecek aynı şekilde yeni sunucu da da patchledim bunları sorunsuz geçiş sağlamıştım yeni sunucu ya
Patchledikten sonra db'ni alıp kurarsan versiyonla uğraşmak zorunda kalmazsın.Sen patchlemeden önce kurmuşsun versiyon tablolarında bilgiler eksik kalmış.

Oyla 0

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
787
Ödül Puanları
93
Maxiguard kullanıyor isen ip portunun değişmesine gerek yok ki. arka plandaki sunucun değişecek sadece (eğer türkiyeden fransaya vs taşınmıyor isen). Discorddan ulaş sunucu bilgilerini değiştirelim.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.