Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Sunucu Firması Konusundaki Düşünceleriniz

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Sunucu firması açmaya karar verdim fiyatları oldugunca uygun yapmayı düşünüyorum Destekli Veya Desteksiz Ayırt Olmayacak Şekilde Eşit bir Şekilde Elimden Geldigince Destek Vermeyide Düşünüyorum Fikirlerinizi Almak İstiyorum Bu Konuda VSRO.BİZ Forumu'na Özel İndirimlerde Saglamayı Düşünüyorum Forum'un Gelişmesinde Her Türlü Katkıyı Saglamak Adına Böyle Bir Düşüncem Var . Düşüncelerinizi Paylaşırsanız Sevinirim . Piyasadaki Sunucu Firmalarının Fiyatları Oldukça Kabarık Gördügüm Kadarı İle
Vergi'mi Düzenli Olarak Ödeyerek Firma'açmayı düşünüyorum Çünkü Vergisiz Firma Açmak Yasak .

Örnek Olarak : 8 GB Sunucu'yu Kurulum + Güvenlik + Guard = 100 TL'ye Düşünüyorum

HydrUK

.
Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Sunucu firması açmaya karar verdim fiyatları oldugunca uygun yapmayı düşünüyorum Destekli Veya Desteksiz Ayırt Olmayacak Şekilde Eşit bir Şekilde Elimden Geldigince Destek Vermeyide Düşünüyorum Fikirlerinizi Almak İstiyorum Bu Konuda VSRO.BİZ Forumu'na Özel İndirimlerde Saglamayı Düşünüyorum Forum'un Gelişmesinde Her Türlü Katkıyı Saglamak Adına Böyle Bir Düşüncem Var . Düşüncelerinizi Paylaşırsanız Sevinirim . Piyasadaki Sunucu Firmalarının Fiyatları Oldukça Kabarık Gördügüm Kadarı İle
Vergi'mi Düzenli Olarak Ödeyerek Firma'açmayı düşünüyorum Çünkü Vergisiz Firma Açmak Yasak .

Örnek Olarak : 8 GB Sunucu'yu Kurulum + Güvenlik + Guard = 100 TL'ye Düşünüyorum
Sunucuları tedarik etmek için bütçe, ofisi açınca internet aylık faturalarının fiyatlarını araştırdın mı peki? Ekstra olarak bir yer kiralayıp orayı ofis yapacaksan aylık ofis kirası, stopaj vergi , normal aylık vergi vs. derken herşeyi hesapladın mı ? Bu işe atılmak için minimum 35, 40 bin TL bir sermayenin olması gerekmekte. E tabi ki kötü günler içinde elinde seni götürebilecek bir o kadar daha sermayenin elinde fazladan durması lazım ki iş hemen gelmeyecek o zamanlarda belki de sürekli cepten yiyeceksin. Bunları iyi araştır. Bir muhasebeci bul ve enine boyuna konuş öyle karar ver... Bu konuyu yakından takip edeceğim. Başarılarını dilerim.

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Bu ise gercekten iyi bir bütçe gerekiyor . Bi iş yeri açmak kolay değil gerçekten. Işletme sahibi olarak belirtmeliyim ayda evlete ödemen gereken kdv stopaj bağkur incik boncuk bir sürü giderin olacak . Sunuda söylemem gerek ki vsro destekli veya desteksiz olarak sunulan bütün sunucu firmaları çöp hepsi paranı alana kadar sonrası yok . Bu önce önce dürüstlük ve sonrasında işin arkasında durmak çok önemli. Adi duyulmuş bir çok firmanın arasına girmen cok onemli ki buda reklamdan geciyor . Bu ise tek girmeni de tavsiye etmiyorum . Çünkü bu isten edit veya sunucu haricinde tasarımdan da para kazanıyor o firmalar . Tasarımcılarla anlaşıp normalde 300 400 tl tutacak tasarımların %50 şeklinde anlaşma yapip tasarımdan da para kazanıyorlar ve panel den . Çünkü bu tür firmalara gelen kişiler konu hakkında hiç bir bilgiye sahip olmayan kisiller yonlendirme sunucu firmasının eline kalıyor. Sunucu firması panel lazım diyor anlaşmalı paneli öneriyor adam yok diyemiyor tasarım lazım diyor bak bu var buna yaptıralım diyoradam bilmediğinden susuyor onaylıyor. O yüzden bu ise girerken anlaşma yapman lazım bazı yerlerle sinekten yağ çıkaracak cinsten herşey den para kazanmaya çalışman gerekecek . Başka türlü ayakta durman zor

HydrUK

.
Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
18
Bu ise gercekten iyi bir bütçe gerekiyor . Bi iş yeri açmak kolay değil gerçekten. Işletme sahibi olarak belirtmeliyim ayda evlete ödemen gereken kdv stopaj bağkur incik boncuk bir sürü giderin olacak . Sunuda söylemem gerek ki vsro destekli veya desteksiz olarak sunulan bütün sunucu firmaları çöp hepsi paranı alana kadar sonrası yok . Bu önce önce dürüstlük ve sonrasında işin arkasında durmak çok önemli. Adi duyulmuş bir çok firmanın arasına girmen cok onemli ki buda reklamdan geciyor . Bu ise tek girmeni de tavsiye etmiyorum . Çünkü bu isten edit veya sunucu haricinde tasarımdan da para kazanıyor o firmalar . Tasarımcılarla anlaşıp normalde 300 400 tl tutacak tasarımların %50 şeklinde anlaşma yapip tasarımdan da para kazanıyorlar ve panel den . Çünkü bu tür firmalara gelen kişiler konu hakkında hiç bir bilgiye sahip olmayan kisiller yonlendirme sunucu firmasının eline kalıyor. Sunucu firması panel lazım diyor anlaşmalı paneli öneriyor adam yok diyemiyor tasarım lazım diyor bak bu var buna yaptıralım diyoradam bilmediğinden susuyor onaylıyor. O yüzden bu ise girerken anlaşma yapman lazım bazı yerlerle sinekten yağ çıkaracak cinsten herşey den para kazanmaya çalışman gerekecek . Başka türlü ayakta durman zor
Şayet arkadaş bu işe başlayacak olursa " sosyal medya/ reklam , prodüksiyon ve görsel tasarım" alanlarında anlaşma sağlamak isterim. Bireysel çalışmıyorum benimde online şirketim var. 1 yıldır 27 çalışanımla aktif olarak iş yapıyoruz. Şubat ayının 2. haftasına bu forum olsun ve bir çok yerde kendi reklamlarımızı vermeye başlayacağız. Ben ve ekibim bu haldeyken 1 yılda anca toparlandık iş konusunda. Söylediğiniz gibi gerçekten emek, sabır ve öz veri istiyor bu işler. Elinize sağlık güzel yazmışsınız.

Alınan Beğeni
567
Ödül Puanları
93
Sermaye olarak en az 50-100 bin lira sermayesiz bu işe girmeyin :) çünkü aylik gideriniz zaten cok fazla olucak.

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
iş yerim var kiraya veriyorum her ay şöyle bir düşününce hazır dükkanım var zaten işletme belgesi ve ruhsatı gerekli yerlerden alıp küçük çaplı da olsa bir işletme kurabilirim

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
Bu arada Yazdiginiz yorumlar içinde teşekkür ederim

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Bence kendine ait bir dükkanın varsa aldığn kiradan daha düşük bi kirada herhangi bi yerden içine masraf etmeyeceğin bi yer tutarak ilk tasarrufu edebilirsin. Sana içeri bi masa sandalye atacak yerin olsa yeterli olur . Camekanida giydirme yaparsin . Ben bile heveslendim he durup dururken :eek:

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
Çok yakında piyasaya çok bomba bir server sunacağım zaten ayriyeten sunucu işinede atılmak aklımdaki düşüncem

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.