Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sohbet Muhabbet Sunucu Keyubu

kerimdag

İyilik iyidir
.
Alınan Beğeni
1,008
Ödül Puanları
93
Edit bilgilerimi biraz geliştirdim çok uzun zamandır kendi bilgisayarım üzerinden edit yapıyorum artık sunucuya geçme kararı aldım orta bütçeli gözüme keyubu sunucuları çarptı daha önceden tecrübe edinmiş varmı bazı kişiler çok iyi bazıları çok kötü yazmışlar deneyimlerinizi merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,772
Ödül Puanları
113
Sunucuyu almadan önce keyubudan bana discord üzerinden mesaj at bi konuda yardımcı olcam
Bir sıkıntı yaşamadım edit sunucusu olarak kullandığımdan dolayı sanırsam belki oyun olarak açsam belki sorun yaşar belki yaşamazdım .

EfsaneSro#0001 discord nickim

Edit sunucum girmek istersen ping falan test etmiş olursun hem

Girişte id pw sorarsa rastgele gir

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
OVH her zaman tercihimdir bi göz atmanı isterim, kişisel olarak bir server senin için daha iyi olacaktır.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.