Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Sunucu Taşıma

MMTD

.
Alınan Beğeni
87
Ödül Puanları
28
Daha iyi bir sunucuya geçmek için sunucuyu taşıdık önceki sunucumda server de hiç bir sıkıntı yoktu dosyalar sorunsuz açılıyordu ama yeni sunucuya geçtikten sonra GameServer Failed To Init Local Data hatası veriyor sunucu taşındığı zaman hiç bir şey zarar görmeyecek dediler. Shardmanager ve gameserver yüklenmiyor. Ben her ihtimale karşı yedek almıştım onları tekrar kurunca da aynı hatayı veriyor açılmıyor.

Ekli dosyalar

• 123213.png
    123213.png
    31.9 KB · Görüntüleme: 46

MMTD

.
Alınan Beğeni
87
Ödül Puanları
28
Olmuyor sunucuda sıkıntı var galiba başka yerden alıcam sunucu

Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Daha iyi bir sunucuya geçmek için sunucuyu taşıdık önceki sunucumda server de hiç bir sıkıntı yoktu dosyalar sorunsuz açılıyordu ama yeni sunucuya geçtikten sonra GameServer Failed To Init Local Data hatası veriyor sunucu taşındığı zaman hiç bir şey zarar görmeyecek dediler. Shardmanager ve gameserver yüklenmiyor. Ben her ihtimale karşı yedek almıştım onları tekrar kurunca da aynı hatayı veriyor açılmıyor.

dostum pk cikarici ile tekrar client datayi cikar files dosyasina at sana data yuklenmedi hatasi veriyor

Oyla 0
Alınan Beğeni
153
Ödül Puanları
43
_RefRegionBindAssocServer sadece CH 1 yap kalan tüm mapleri 0 yapıp dene büyük ihtimal açılır GS, yaşadığın hatanın sorunu sunucu değil. Boşuna tekrar sunucu değiştirme yedekleri alırken büyük ihtimal eski Data alınmamış. Pk2 içerisinde çıkarttığın data files için eksiktir.

Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
87
Ödül Puanları
28
_RefRegionBindAssocServer sadece CH 1 yap kalan tüm mapleri 0 yapıp dene büyük ihtimal açılır GS, yaşadığın hatanın sorunu sunucu değil. Boşuna tekrar sunucu değiştirme yedekleri alırken büyük ihtimal eski Data alınmamış. Pk2 içerisinde çıkarttığın data files için eksiktir.
Aynı hatayı veriyor invalid region hatası ve there is no record table hatası veriyor bir kaç tane ilginç değişik değişik hatalar veriyor. Kaç gündür bununla uğraşıyorum bir türlü çözemedim.

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Aynı hatayı veriyor invalid region hatası ve there is no record table hatası veriyor bir kaç tane ilginç değişik değişik hatalar veriyor. Kaç gündür bununla uğraşıyorum bir türlü çözemedim.
Dm atilmiyor dm at bana kardesim

Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
87
Ödül Puanları
28
Sorunu çözdüm konuyu çözüldü olarak değiştirebilirsiniz.

Sorun sunucudan kaynaklı değilmiş Fortress tablolarından kaynaklıymış. Sorunsuz Fortress tablosu olan paylaşabilir mi?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.