vsro

Çözüldü Sunucuda kuruluyken start gelmemeye başladı

vsro
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alınan Beğeni
26
Oyunum sunucuda kuruluydu ve bir problem yoktu dc yedim ve arkasından start gelmedi.
Bir kaç defa üstüste denedim start geldi fakat o zamanda c9 hatası aldım. sunucuyu formatladım 2008'den 2012ye çektim fakat hala aynı problem devam ediyor Update atıp sunucunun içinden almaya çalıştım fakat oda çözüm olmadı sunucunun içindeki launcher'da da start gelmiyor. Yedekten eski bir yedeğimi yükledim. Hala çalışmıyor. Firewall tamamen kapalı.

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
520
portlarını doğru yazdığından emin ol .

Alınan Beğeni
26
Doğru hocam portlar çalışıyordu zaten sorunsuz. Bi anda gitti. Sunucuda bi agent hatası gördümde dikkat etmedim tam okumadan kapattım hatayı. Dahada giremedim

Alınan Beğeni
26
Sorun çözülmüştür. Problem sunucumun olduğu ve guard'ın olduğu datacenter'lar arası kesinti.

--Extra olarak yaptıklarım;
Database version 1'e çektim ancak bununla ilgili olduğunu düşünmüyorum.
Guard'dan gateway, agent, download portları sildim ve tekrar ekledim. Bununla ilgili olabilir.

Bu arada benzer problem yaşarsanız maxiguard'da portları silip tekrar eklemekten çekinmeyin aynı portları veriyor IPInput'la tekrar uğraşmanıza gerek yok port için

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
253
Sorun çözülmüştür. Problem sunucumun olduğu ve guard'ın olduğu datacenter'lar arası kesinti.

Guard'dan gateway, agent, download portları sildim ve tekrar ekledim. Bununla ilgili olabilir.

Bu arada benzer problem yaşarsanız maxiguard'da portları silip tekrar eklemekten çekinmeyin aynı portları veriyor IPInput'la tekrar uğraşmanıza gerek yok port için
Çözüldüğüne sevindim

Çözüldü olarak işaretliyorum

Alınan Beğeni
345

sistem boştaki en düşük port üzerinden işlem yapar. silip tekrar ekledikten sonra aynı portu alacağınızın garantisi yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt