Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Paylaşım Superbrothers: Sword & Sworcery (Epic Games 30 Temmuz - 06 Ağustos Ücretsiz Oyun)

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,923
Ödül Puanları
113
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

thumb-1920-243554.png

Superbrothers: Sword & Sworcery Nedir?
Superbrothers: Sword & Sworcery EP, görsel-işitsel tarzı öne çıkaran, keşif türünden bir aksiyon macera oyunudur. Efsanevi bir dünyayı dolaş, kılıcını kullanarak savaş, mistik müzikal sırları çözmek için kılıç büyüsünü kullan ve gezgin bir savaşçı keşişin hüzünlü görevini tamamlamasına yardım et.

Superbrothers: Sword & Sworcery EP, Jim Guthrie tarafından bestelenen bir albüm niteliğindeki özgün müziklerin yanı sıra Superbrothers Inc tarafından tasarlanan ve Toronto, Kanada merkezli video oyun sihirbazı Capy tarafından üretilip geliştirilen çizimler ve tasarımlar içeriyor.

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER:

• Tunç devrinin yaban dağlarında geçen rahat bir macerada savaşçı bir keşişe rehberlik yap, savaşları kazanarak ve mistik müzikal yapbozları çözerek The Scythian'ın acıklı görevini tamamlamasına yardım et.
  • Gerçek hayattaki Ay'ın evrelerinden etkilenen, Superbrothers Inc temsilcisi tarafından tasarlanıp üretilen, bol renkli bir mitopoetik hikâye dünyasını keşfet.
  • Efsanevi besteci Jim Guthrie tarafından yaratılan bir albüm niteliğindeki özgün müziklerle kulaklarının pasını sil.
  • S:S&S EP'nin bu bilgisayar sürümü, video oyun sihirbazı CAPY tarafından, iki butonlu fare giriş desteği sağlayacak şekilde ve gerçeğine sadık kalarak yeniden tasarlandı.
ÖDÜLLÜ OYUN MÜZİKLERİ

Jim Guthrie'nin efsanevi ve destansı Sword & Sworcery LP: The Ballad of the Space Babies albümü, ünlü bestecinin en önemli progresif rock konseptli albümüdür. Jim'in besteleri, Kotaku tarafından "2011'in En İyi Video Oyunu Müziği" ödülüne layık görüldü ve Double Fine'dan Tim Schafer tarafından "Müzikler gerçekten harika. Jim Guthrie'nin hayatımı bestelemesini istiyorum." yorumunu aldı.