Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Survival Map eklerken Refobjcommon hatası

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Herkese merhaba
birkaç haftadır araştırmama rağmen bir çözümünü hatta konusunu bulamadığım için böyle bir konu açma gereği duydum.
Survival map kurmaya çalıştım ıdlerde vs çakışma yok sadece link kısmında düzenleme yapmadım onuda nereye göre yazacağımı bulamadım hatam resimdeki gibidir.

gv09Mr.png

Alınan Beğeni
267
Ödül Puanları
43
Tw verme şansınız var mı
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Bu kodu bi okut bakalım daha önce eklenmiş mi yoksa ilk sen mi ekliyorsun
use SRO_VT_SHARD select * from _RefObjCommon where CodeName128 like '%SURVIVAL%'

Oyla 0
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Tw verme şansınız var mı
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Bu kodu bi okut bakalım daha önce eklenmiş mi yoksa ilk sen mi ekliyorsun
use SRO_VT_SHARD select * from _RefObjCommon where CodeName128 like '%SURVIVAL%'
Sanırım ilk ben ekledim

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    140.7 KB · Görüntüleme: 19
Oyla 0
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
8
Herkese merhaba
birkaç haftadır araştırmama rağmen bir çözümünü hatta konusunu bulamadığım için böyle bir konu açma gereği duydum.
Survival map kurmaya çalıştım ıdlerde vs çakışma yok sadece link kısmında düzenleme yapmadım onuda nereye göre yazacağımı bulamadım hatam resim
Herkese merhaba
Survival map kurmaya çalıştım ıdlerde vs çakışma yok sadece link kısmında düzenleme yapmadım onuda nereye göre yazacağımı bulamadım hatam resimdeki gibidir.

Ekli dosyayı görüntüle 10494
Arkadaşlar sorunu çözdüm
refobjcommonda survival dosyalarını eklerken en sonraki link kısmını örnek 81,82 olarak sıralanıyor, biz oraya hiç dokunmuyoruz. RefObjStruck tablosunu açıp oradan linkleri oluşturuyoruz. ID kısmını zaten kendi veriyor dumy data kısmınada 0 yapıyoruz. yapamayana yardım ederim iyi günler

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.