Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
otomatik ekipman procedüslerine bak ordan fikir edin. Eski istem ile yeni item nasıl yer değiştirmiş. Sende bunu slot 0-12 arasını 13> üstüne vererek yapabilirsin.

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
otomatik ekipman procedüslerine bak ordan fikir edin. Eski istem ile yeni item nasıl yer değiştirmiş. Sende bunu slot 0-12 arasını 13> üstüne vererek yapabilirsin.
Scroll idsine gore ornek ch famele race scroll varsa ayni scroll id ye ch famele itemlerin kac dg de degismesini istiyorsa ayni scrola degisim baglayabilir en kisa yol tum itemlere yapmak istiyorsa cok ugrastirir

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,841
Ödül Puanları
213
Eşyaya
Scroll idsine gore ornek ch famele race scroll varsa ayni scroll id ye ch famele itemlerin kac dg de degismesini istiyorsa ayni scrola degisim baglayabilir en kisa yol tum itemlere yapmak istiyorsa cok ugrastirir
Eşyaya max lv kullanma limiti koyacak o zaman. Bütün eşyalarla uğraşmak yerine final eşyalara yapsın yeter. Şahsen ben hepsine uğraşmam.

Oyla 0
Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
Aynin model switcher gimi yani
Teşekkür ederim
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Boyle sorun cikar sanirim en iyisi scroll kullandığında slot 1 den 13 kadar hepsinin cantaya atmasini nasil sağlarım

Oyla 0
Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
28
inventoryden 0-12 arasını bşka bir tablo oluşturup o tabloya çek inventotydeki 0-12 arsı slotlarıda ıpdte 0 yap. sonra _ADD_ITEM_EXTERN ile oluşturduğun tabloya yazdığın verileri çantaya gönderisin sonra o satırları tablodan sildirirsin. Çok gereksiz birşeyle uğraşıyorsun bu arada bunu pvp svde kullansan pvp olduğu için millet zaten hızlıca char kasar. emek svde yapıcam desen millet isyan eder ben boşuna mı bu kadar uğraştım diye. Gene sen bilirsin kolay gelsin

Oyla 0
Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
inventoryden 0-12 arasını bşka bir tablo oluşturup o tabloya çek inventotydeki 0-12 arsı slotlarıda ıpdte 0 yap. sonra _ADD_ITEM_EXTERN ile oluşturduğun tabloya yazdığın verileri çantaya gönderisin sonra o satırları tablodan sildirirsin. Çok gereksiz birşeyle uğraşıyorsun bu arada bunu pvp svde kullansan pvp olduğu için millet zaten hızlıca char kasar. emek svde yapıcam desen millet isyan eder ben boşuna mı bu kadar uğraştım diye. Gene sen bilirsin kolay gelsin
Kod lari paylaş bilir misin bukadar detaylı bilmiyorum rica etsem
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

##Konu kilit

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.