Teamviewer Süresini Full Yapma !!!

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Katılım
5 Eyl 2018
Mesajlar
380
Alınan Beğeni
212
Puanları
63
Konum
41
vSRO [TL]
0
Merhaba arkadaşlar :)

Öncelikle bilgisayardan kopamadığımız şu dönemlerde işimize en çok yarayan uzaktan bağlantı proğramı teamviweri full yapmaya çalışacağız. Biliyorsunuz ki bi süre kullandıktan sonra ticari kullanım şüphesiyle bağlantı süresi 30 saniyeye iniyor :)

İlk yapmamız gereken denetim masasından teamvieweri kaldırıyoruz. Daha sonra Başlat/Çalıştır deyip boşluğa regedit yazıyoruz ve karşımıza kayıt defteri çıkıyor.
Kayıt defterinde 2.sırada bulunan HKEY_CURRENT_USER tıklayıp karşımıza çıkan seçeneklerden Software yi açıyoruz. yine karşımıza gelen seçeneklerden teamvieweri sağ tık yapıp siliyoruz... Şimdi sıra teami süresiz yapmaka.

Bu proğramı ve çalıştırın ve proğramın alt kısmında Rondom Mac Adres butonuna tıklayarak Mac adresinizi değiştirin ve alt kısımdaki change now butonuna basın.Butona tıkladığınızda 5 saniye kadar internetiniz kopacaktır. İşlem sonrası pc ye restart atıp teamviweri yükleyin ve geriye yaslanın :)Ekli dosyayı görüntüle 82
 

Spare

Machine Man
.
.
Katılım
28 May 2018
Mesajlar
2,861
Alınan Beğeni
2,839
Puanları
605
Yaş
25
Konum
İstanbul
vSRO [TL]
227
Bu çok iyi oldu bir çok teamviewer kullanıcısı son zamanlarda bu durumdan muzdaripti. :)
 
Ü

Üye silindi 92

sevmiyorum bu özelliği steam kullanmaktayım steam guard koruması var o yüzden misal bunu yapınca yeni pc geçmişsin gibi algılıyor ve steamda 1 hafta yasak falan geliyor :(
 
Üst Alt