Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Teleport atınca oyundan atıyor

srocu

.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Evet arkadaşlar oyunun map dosyasını değiştim 100 cap map kurdum fakat nereye teleport olursam olayim oyundan atıyor tekrar giriyorum o bölgeye isinlanmis şekilde buluyorum charı sorun nerede yardımcı olabilecek varmı? Dump dosyasından anlaşılabilirse atabilirim.

srocu

.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
koyduğun 100 cap map dosyası nasıl koydun
ve nerden endirdin
Media\interface\worldmap ve
Media\server_dep\silkroad\textdata
içerik dosyalarını tam koydunmu
100 cap map dosyasının linkini verirsen hatalımı deyilmi kontrol edelim
not:hatalı pach atmışta olabilirsin
sistem yedeğini kur sonra tekrar dene
Client konusunda sorunum yok merak etme en iyi anladığım noktadır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla 0

srocu

.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
merak etmesi gereken ben deyil sensin
hatalı olan işlem sende bende deyil
şu verdiğin cevaba bak
Yaptıklarımı sorgulayan sensin? Merak eden benmi oluyorum. İkinci olarak hatalı işlem yapmışsın diyorsun ne alaka isinlanirken oyundan atmasıyla hatali işlemin? Demek dosyalar sorunlu bu sorunu çözecek birini arıyorum

Oyla 0

srocu

.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Saçma sapan bilmişlik tavırlarıyla cevap vermeniz komik geliyor artık bir kenara birakmanız lazım bu tavırları sorunun çözümüne yoğunlaşmak gerekiyor

Oyla 0
Alınan Beğeni
156
Ödül Puanları
43
Saçma sapan bilmişlik tavırlarıyla cevap vermeniz komik geliyor artık bir kenara birakmanız lazım bu tavırları sorunun çözümüne yoğunlaşmak gerekiyor

Adama laf söylüyorsun da güzel kardeşim yukarıda sana dump özelden gönder dedim. Dağa taşa mı söyledim ? Sorunun çözülmesine yoğunlaşmak gerekiyor diyorsun yoğunlaşmayan sensin malesef

Oyla 0

srocu

.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Adama laf söylüyorsun da güzel kardeşim yukarıda sana dump özelden gönder dedim. Dağa taşa mı söyledim ? Sorunun çözülmesine yoğunlaşmak gerekiyor diyorsun yoğunlaşmayan sensin malesef
Hocam arkadaş sağolsun boş yorum yapmaktan senin gönderini göremedim kusuruma bakma anca gördüm

Oyla 0

srocu

.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Sorun çözülmüştür. Worldmap klasöründe bulunan map klasöründeki fazlalık sanılıp temizlenen harita parçalarından kaynaklı imiş.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.