Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü TELEPORT VE UNİQ

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
ARKADAŞLAR TABLODAN TEMPLE MAP İNİ YANİ JOB CAVEYİ AÇTIM. AMA JANGAN TELEPORT A GİTMEYİ EKLEMEK İSTİYORUM VE JOB CAVEDE BELİRLİ NOKTALARA STR VE İNT İSTEDİĞİM UNİQEYİ KOYMAK İSTİYORUM BU KONUDA YARDIMCI OLABİLECEK ARKADAŞLAR VARMI

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
Alınan Beğeni
616
Ödül Puanları
113
kısayoldan bu Query ile istedigin uniqueyi ekleyebilirsin .

SaltanatNaibi

.
Alınan Beğeni
616
Ödül Puanları
113
Ekledigin Unique'leri STR veya İNT Olarak ayarlamak içinde XFİRE_MOB editörü kullanabilirsin

SaltanatNaibi

.
Alınan Beğeni
616
Ödül Puanları
113
Tablolara gel design tıkla daha sonra primakey olana gel biraz aşşa in Idendity spricona tıkla çift no yap ctrl s yap kaydet 3 tabloyada böyle yap
eğer kaydetmez ise toolsdan optimisasyona tıkla designers kısmına gel praveng saving olan tiki kaldır tekrar kaydet işlemi ve sonra sorunsuz ekleyebilirsiniz

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Ekli dosyayı görüntüle 294
Ekli dosyayı görüntüle 295
Tablolara gel design tıkla daha sonra primakey olana gel biraz aşşa in Idendity spricona tıkla çift no yap ctrl s yap kaydet 3 tabloyada böyle yap
eğer kaydetmez ise toolsdan optimisasyona tıkla designers kısmına gel praveng saving olan tiki kaldır tekrar kaydet işlemi ve sonra sorunsuz ekleyebilirsiniz
team vereyimmi hocam özelden

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.