Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Teleportsuz Bölgeye Işınlanma

Alınan Beğeni
124
Ödül Puanları
43
Merhaba arkadaşlar, belki de çok basit bir yöntemi vardır, bir fikrim olmadan soruyorum. Normalde ışınlanma olayını 2 bölgeye teleport ekleyip birbirine bağlayarak gerçekleştiriyoruz fakat herhangi bir bölgeye teleport eklemeden oraya nasıl ışınlanabiliriz ?

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
977
Ödül Puanları
93

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
547
Ödül Puanları
93
Merhaba arkadaşlar, belki de çok basit bir yöntemi vardır, bir fikrim olmadan soruyorum. Normalde ışınlanma olayını 2 bölgeye teleport ekleyip birbirine bağlayarak gerçekleştiriyoruz fakat herhangi bir bölgeye teleport eklemeden oraya nasıl ışınlanabiliriz ?

yine klasik olarak 2 adet teleport ekleyip, tek taraflı ışınlanma yaparsın. ışınlandığın bölgedeki teleport taşını kaldırırsın işlem bu kadar.

Alınan Beğeni
124
Ödül Puanları
43
yine klasik olarak 2 adet teleport ekleyip, tek taraflı ışınlanma yaparsın. ışınlandığın bölgedeki teleport taşını kaldırırsın işlem bu kadar.

Yani objeyi kaldırıyoruz fakat _RefTeleport verilerimiz kalıyor demek, gerçekten çok mantıklı. Teşekkür ederim :)

Violent

Biz unutmayız, biz affetmeyiz!
.
Alınan Beğeni
92
Ödül Puanları
18
_RefTeleport ve _RefTelelink tablolarında olmayan bir TeleportID ye ışınlanamazsınız. Jangan dan DW ye gitmek gibi... Ama siz GM komuduyla gitmek istiyorsanız /addwarp sonrasında /wp ZoneName komutlarıyla haritayı gezebilirsiniz.

Alınan Beğeni
124
Ödül Puanları
43
Bu konularda bilgi sahibiyim, @tylu arkadaşım da aynı şeyin linkini vermişti zaten. Ben obje olmaksızın ışınlanmanın mantığını anlamaya çalışıyordum ve @predatorZ sayesinde öğrendim.

Yetkili arkadaş konu çözüldü olarak kapanabilir.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.