Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Temple : Reputation Check Faild ! - CShardSJ_TempleOfAnubisAndIsisGate ShardManager hatası

Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
arkadaşlar Temple : Reputation Check Faild ! - CShardSJ_TempleOfAnubisAndIsisGate bu hatayı alıyorum smc den tarih ve saat ayarlarını yaptım fakat yinede alıyorum 2020 ye ayarladım yılını ama hata hala devam ediyor yardımcı olurmusunuz.

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,571
Ödül Puanları
113
arkadaşlar Temple : Reputation Check Faild ! - CShardSJ_TempleOfAnubisAndIsisGate bu hatayı alıyorum smc den tarih ve saat ayarlarını yaptım fakat yinede alıyorum 2020 ye ayarladım yılını ama hata hala devam ediyor yardımcı olurmusunuz.
SMC scheduler'a ayarlayıp, oyun içerisinde düzgün çalışmasına ragmen bu hatayı verebiliyor. Benim çözebildigim kadarı ile smc den listeyi açtıgında shard üzerinde scheduler girdisi warning olarak geliyor. Burda bazı idx ler start ve end olarak 2 adet görünmesi gerekirken 3 adet 2 start veya 2 end olarak görünüyor. Tespit ettiğim kadarı ile hata bu idx lerde çıkıyor. Çözümü için henüz bir yol bulamadım, oyun içerisinde sorunsuz olarak çalışsa bile hata hatadır. Genel olarak farklı seçeneklerle zaman eklemeleri yaparak deneme yanılma yolu ile schedulerin düzgün hali bulunabilir.

Oyla 0
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
SMC scheduler'a ayarlayıp, oyun içerisinde düzgün çalışmasına ragmen bu hatayı verebiliyor. Benim çözebildigim kadarı ile smc den listeyi açtıgında shard üzerinde scheduler girdisi warning olarak geliyor. Burda bazı idx ler start ve end olarak 2 adet görünmesi gerekirken 3 adet 2 start veya 2 end olarak görünüyor. Tespit ettiğim kadarı ile hata bu idx lerde çıkıyor. Çözümü için henüz bir yol bulamadım, oyun içerisinde sorunsuz olarak çalışsa bile hata hatadır. Genel olarak farklı seçeneklerle zaman eklemeleri yaparak deneme yanılma yolu ile schedulerin düzgün hali bulunabilir.
Cevabın için teşekkürler. Acaba schedule tablosunu silsem tamamen sonra smc den tekrar zaman ayarlarını yapsam olur mu ?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.