Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Alış Tespit edilemeyen proxy satan site önerisi lazım

Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Arkadaşlar genel proxy sitelerini önermeyin lütfen gizli saklı varsa alıyım. Elite diye proxy satıyorlar 1 dk sonra oyundan banlanıyorum. İnternet servis sağlayıcıları fazladan ip satılyor mu bu konuda bilgisi olan yardımcı olsun

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
588
Ödül Puanları
93
O proxy ban sistemi o kadar güzel çalışıyor ki kendime ait sunucudan açtığım vpn'i bile algıladı. Yani tespit edilemeyen proxy arıyorsanız gerçek ISP IP'lerinden olması gerekiyor. Boşuna para dökmeyin yani.

Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
12 tane farklı siteden aldım 3 türk hepsi 30 sn içinde bulundu. İnat ettim bulucam.

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
588
Ödül Puanları
93
12 tane farklı siteden aldım 3 türk hepsi 30 sn içinde bulundu. İnat ettim bulucam.
Avrupa ve Türkiye bölgesinde tespit edemeyeceği IP bulmanın imkansız olduğunu düşünüyorum. Nizami IP dağıtımı olmayan ülkelerden bakmak lazım.

Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
28
asya yada güney amerika gibi sitelerden alsam bu seferde ping çok yüksek oluyor.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.