Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Test GM Ne Demek ?

DenSox

.
.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Oyunda Test GM diye bir mesaj çıkıyor. Bu ne demek ???
test gm.jpg

keeppp

.
Alınan Beğeni
238
Ödül Puanları
43
Pk olan gm çarlarda çıkar bu çarınız gm ise bu uyarı çıkacaktır

Oyla 0

Stark

Backend Developer, PK2 Editor
.
Alınan Beğeni
147
Ödül Puanları
43
Hocam gm alımı vardır. Adamda deneme gm'lik yapıyordur ondan dolayı charın isminin yanına eklemişlerdir.

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,829
Ödül Puanları
113
Pk olan çarlarda gm çarlarda çıkar bu çarınız gm ise bu uyarı çıkar ve çarınız pk olduysa bu uyarı çıkacaktır
Hocam böyle bir şeyi ilk defa duydum bence isminin yanına böyle bir tag vermiş oyun sahibi :D

Oyla 0

keeppp

.
Alınan Beğeni
238
Ödül Puanları
43
Hocam böyle bir şeyi ilk defa duydum bence isminin yanına böyle bir tag vermiş oyun sahibi :D
Serverda gm çar ile normal çarı pk test yapıyordum normal çarda böyle uyarı çıkmıyor gm çarı pk yaptıgımda çıkıyordu o yüzden böyle yanıtladım :D PKCnt yazıyor farkettiyseniz pkcount demek açıklaması ayrıca hocam yani gm çarı pk yapmış veya oyunda bir gm daha varsa o pk dır böyle uyarı çıkıyor olabilir

Oyla 0

Stark

.
Alınan Beğeni
147
Ödül Puanları
43
Serverda gm çar ile normal çarı pk test yapıyordum normal çarda böyle uyarı çıkmıyor gm çarı pk yaptıgımda çıkıyordu o yüzden böyle yanıtladım :D PKCnt yazıyor farkettiyseniz pkcount demek açıklaması ayrıca hocam yani gm çarı pk yapmış veya oyunda bir gm daha varsa o pk dır böyle uyarı çıkıyor olabilir
Hocam dikkatli bakarsanız charın adı direk (Test_GM)PKCnt D yani ilginizi çekerim dikkatli okumanızı tavsiye ederim.

Oyla 0

keeppp

.
Alınan Beğeni
238
Ödül Puanları
43
Hocam dikkatli bakarsanız charın adı direk (Test_GM)PKCnt D yani ilginizi çekerim dikkatli okumanızı tavsiye ederim.
Çar adına bakmayın PKCnt yazana bakın PKCount demek dikkatli okudum ve yaptıgım teste göre söyledim gm çarda bu uyarı çıkıyor normal çarda çıkmıyor yoksa neden söyleyim bilmedigim konu hakkında yorum yapmam :D Not:Çar adı Test_GM diye geçmez tag veya title olmaz bence bu isimde ha smc algılayıp bu uyarıyı yolluyorsa gm çar test yapınca konsola kod girip herhangi birşey yazdıgında böyle uyarı çıkarıyorsa bilemem ama dedigim gibi test ettigimde gm çarım pk oldugunda çıkıyordu normal çar pk ettigimde çıkmıyordu

Oyla 0

Stark

.
Alınan Beğeni
147
Ödül Puanları
43
Çar adına bakmayın PKCnt yazana bakın PKCount demek dikkatli okudum ve yaptıgım teste göre söyledim gm çarda bu uyarı çıkıyor normal çarda çıkmıyor yoksa neden söyleyim bilmedigim konu hakkında yorum yapmam :D
Peki hocam umarım haklısınızdır. İyi çalışmalar dilerim.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.