Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Test GM Ne Demek ?

DenSox

.
.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Oyunda Test GM diye bir mesaj çıkıyor. Bu ne demek ???
test gm.jpg

keeppp

.
Alınan Beğeni
243
Ödül Puanları
43
Oyunda benden başka GM yok ama GH oyuncular var. Bu soruyu bir çok forumda sordum ama net cevap alamadım
Pk olan gh çar varmı araştırabilirmisiniz eger dedigim yöndeyse gm çar pk olunca çıkıyorsa sizdede bendeki gibi uyarı veriyordur ve büyük bir sorun olmayacaktır diger türlü gm konsola herhangi bir kod yazılırsa bu uyarı çıkmalıdır

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
şimdi gm pk yapıp test ettim eger oyununda bir gm pk olmus ise o yazı cıkmaktadır yani sıkıntı yok pklıkları sıfrlarsan duzelır

1.png

Oyla 1
Çözüm

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,838
Ödül Puanları
213
GM karakterle thieflik takıp yerden kervan malı topladığınızda da GameServer'da ilginç bi troll not geçiyor. Oyuna yansıyor mu bakmadım ama sanırım bu konudaki sorun çözülmüş ve anlamlandırılmış.

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
GM karakterle thieflik takıp yerden kervan malı topladığınızda da GameServer'da ilginç bi troll not geçiyor. Oyuna yansıyor mu bakmadım ama sanırım bu konudaki sorun çözülmüş ve anlamlandırılmış.
brom gm karakterleri oyunun sahibi oldugu için oyun içinde ne tür olay olrsa olsun bildirilmeye programlanmış yeterki sen accounta 1 1 yaz :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.