Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Test Konu Düzenlenecek

• Konbuyu başlatan Üye silindi 1104
  • Başlangıç tarihi

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
O yazarken Ben drop database yapıyordum baktım kullanılıyor dedi kill yapma query aratirken açmıştı bulup hemen sildim databaseleri ?
soylesene blender öğretici vidyo ceksin veya tanidigin varsa cok iyi olur

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Sitedeki @İnternational isimli kiside senin gibi öğrenmek istiyordu o arcane sahibi ******** epin karşılığında öğretiyor güzel editleri var örnek istiyebilirsin yapacaktır tahminimce
amac ogrenmek deil dışa aktarinca sorun oluyor tek sikintim o herkes herseyi para karşıligi yapar olmus. adamda 2010 dan kalma source var joymaxa ait kendine gore duzenlemis sro isini birakmis dosyalari paylasmio trigger edit mfo edit map edit spaw edit orjinal joymax

Ü

Üye silindi 1104

amac ogrenmek deil dışa aktarinca sorun oluyor tek sikintim o herkes herseyi para karşıligi yapar olmus. adamda 2010 dan kalma source var joymaxa ait kendine gore duzenlemis sro isini birakmis dosyalari paylasmio trigger edit mfo edit map edit spaw edit orjinal joymax
Bende olsa elime gecseydi pcsi upload ederdim ? superbox almayı düşünüyorum aylık 280 lira verip 4.5g hızında int kullanayim daha hızlı upload ederim böylelikle svlere hızlıca girip açık bakabilirim ?

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Bende olsa elime gecseydi pcsi upload ederdim ? superbox almayı düşünüyorum aylık 280 lira verip 4.5g hızında int kullanayim daha hızlı upload ederim böylelikle svlere hızlıca girip açık bakabilirim ?
perry

Ü

Üye silindi 1104

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Exec [dbo].[_JobCoins]

Bu procedürüde atarmısın

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.