Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Röportaj thestorm83 'ü tanıyalım. Röportaj No: #14

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
732
Ödül Puanları
93
? Merhaba @thestorm83 Bize kendinden bahseder misin ?

-->Merhaba vsro.org ailesi adım Miraç İstanbul'da yaşıyorum 28 yaşındayım evliyim 1 çocuk babasıyım.

? vsro.org ile ilk nasıl tanıştın ? İlk günden bugüne vsro.org'un hayatına etki eden olumlu/olumsuz yönlerini anlatır mısın ?

--> vsro.org önceden farklı domain kullanıyordu sanırım şuan aklıma gelmedi. vsro.org foruma 31 Temmuz 2018 yılında üyelik almıştım vsro.org forumda aktif insanlar aktif paylaşımlar ve sorunlara anında çözüm bulan bir ekip benim düşüncem bu yönde.

? Bir idolün, hayat felsefesini örnek aldığın biri var mı ?

--> Futbol oynamayı sevdiğim kadar iyide oynarım futbolcu olmayı istedim nasip değilmiş.

? Yapılmasından en çok rahatsız olduğun şey nedir ?

--> Arkamdan konuşup yüzüme gülenden nefret ederim çoğu arkadaşa akrabaya yol verdim bu sebepten.

? Hayatta asla yapmam dediğin şey nedir?

--> Bu hayatta asla yapmam dediğim
bir şey haksızlık yapan ve yaptırana tahammülüm yok.

? Çevrenden seni farklı kılan, belirgin bir özelliğin var mı ?

--> Maalesef normal insanım :)

? Boş zamanlarını nasıl değerlendirirsin ?

--> Boş zamanlarımda marihuana sararım ve viski içerim.

? En çok yapmak isteyip yapamadığın şey ?

--> Bir çocuk daha yapmak istiyorum ama malum ülke hali koronadan yıkılıyoruz.

? Bugüne kadar yaptığın en abartı, çılgın şey ?

--> 5 Kızla beraber her türlü madde kullanıp sabahlara kadar takılmak 'Hollanda'.

? 10 yıl geriye dönme şansın olsaydı, neleri farklı yapardın ?

-->
10 Yıl geri gitme şansım olsaydı ve hala bu kafada olsaydım hayatım çok değişirdi :)

? GSRO hakkında olumlu/olumsuz görüşlerini bizimle paylaşır mısın ?

--> GSRO eskiden güzeldi ne zaman Avrupa karakterleri geldi işte o zaman GSRO benim için bitti.

? vSRO Private Server sektörünün son durumu için neler söylemek istersin, sence bu illegal sektörün sonu gelecek mi ?

--> VSRO 'nun biteceğini sanmıyorum VSRO 'yu bitiren çoluk çocuk ve bu pay muhabbeti olacak eğer bir gün biterse.

? Daha önce hiç illegal sunucu açmayı denedin mi? Açmış isen başarılı olabildin mi? Kaç hafta sürdü?

-->
Evet daha önce bir çok sunucu yönettim en fazla 3 ay süren olmuştu oyuncu yetersizliği sebebiyle sunucu kapandı.

? Silkroad Online ile nasıl ve kaç yılında tanıştın?

-->
İnternet kafede bir arkadaş Silkroad Online oynarken görmüştüm 2005-2006 yılları arası o zamanlar orta okul öğrencisiydim.

? İlk kestiğin Unique 'yi hatırlıyor musun?

--> İlk kestiğim Unique Tiger Girl.

? Silkroad Online 'da yapmaktan en çok keyif aldığın şey nedir?

--> Thief, Trader, Hunter yani kısaca PvP yapmak en sevdiğim şeydir.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.