Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Thief ve Hunter için Ayrı Ayrı Teleport Ayarlama

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Merhaba, Sorunum şu: Map ekledim ve bu mapa sadece job suit takanlar girebiliyor. 2 adet teleport ekledim. Teleportun biri ile thiefler diğeri ile hunter ve trader lar gitsin istiyorum fakat ne yaptıysam çözemedim. her iki teleporttan da tüm joblar gidebiliyor. Bunu nasıl ayarlayabilirim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,567
Ödül Puanları
113
42212 , 21210 bu iki regionun tekabül ettigi kısım ekledigin teleport noktasının regionu olmalı.

Oyla 0
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Öyle zaten teleport olunca drekt o regiona gidiyor birisi hunter-trade girişi birisi thief

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,567
Ödül Puanları
113
Yanlış bişeyler yapıyorsundur, benim şuan kurulu serverimde bu dedigin olayı sorunsuz yaptım. Belki başka bir kısımda hatan vardır. Dikkatle kontrol et bende çok uğraşmıştım ilk yaptığımda. Templenin çalışma mantığını komple çözmen gerekiyor. Şimdi yaptığın işlemlerin hepsini bilemediğim için net birşey söyleyemiyorum, ama işin özü yukarıda dediğim şekildeydi hatırladığım kadarı ile.

Oyla 0
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
hacı şu sorunu halledicek bir MOD yokmu yahu 3 gündür çileden çıktım örnekleriyle beraber text halinde anlatıcak yokmu

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.