Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Thief ve Hunter için Ayrı Ayrı Teleport Ayarlama

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Merhaba, Sorunum şu: Map ekledim ve bu mapa sadece job suit takanlar girebiliyor. 2 adet teleport ekledim. Teleportun biri ile thiefler diğeri ile hunter ve trader lar gitsin istiyorum fakat ne yaptıysam çözemedim. her iki teleporttan da tüm joblar gidebiliyor. Bunu nasıl ayarlayabilirim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
947
Ödül Puanları
214
K guard kullanıyorsanız güvenlik yazılımı ile engel konulabilir.

Oyla 0

test45

.
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
K guard kullanıyorsanız güvenlik yazılımı ile engel konulabilir.
Evet KGuard algortima geliştirilse güzel şey ortaya çıkar. Thief hunter trader 1 2 3 diye ayrılıyordu prosedür kısmında yanlış hatırlamıyorsam. Bu şekilde engel konulurmu ya da KGUARD içinde diğer engellemelerden örnek baz alınarakmı yapılmalı.

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
947
Ödül Puanları
214
Evet KGuard algortima geliştirilse güzel şey ortaya çıkar. Thief hunter trader 1 2 3 diye ayrılıyordu prosedür kısmında yanlış hatırlamıyorsam. Bu şekilde engel konulurmu ya da KGUARD içinde diğer engellemelerden örnek baz alınarakmı yapılmalı.
bu tamamen ayrı bir yazılım bulunan regiona özelleştirmeyi drekt guard koyuyor.

Oyla 0

test45

.
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
bu tamamen ayrı bir yazılım bulunan regiona özelleştirmeyi drekt guard koyuyor.
Teşekkürler. (y)

Bakalım region üzerinde skill engelleme üzerinden baz alarak yapmaya uğraşıcam.

Oyla 0
Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
Merhaba Arkadaşlar Thief Hunter Trader için Ayrı Teleport Oluşturmak istiyorsanız Alex job Temple Üzerinden Yolarını Bulup Yönlendirme Yapabilirsin Yada Sıfırdan Eklenti Yapabilirsin

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.