Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Yardım Thor Thanos STR INT Unique Dosyaları Elinde olan varmı

keeppp

.
Alınan Beğeni
244
Ödül Puanları
43
Thor Thanos STR INT Unique Dosyaları Elinde olan varmı varsa linkini atabilirmi eski serverımdan dosyaları çekmeye çalıştım thanos çalışıyor fakat thor çalışmıyor cpd dosyasındanmı cpd dosyasıyla thorun çalışması lazım fakat thor attıgımda clientles oluyor dumpta çıkmıyor anlamadım ney eksik bulamadım o yüzden dosyaları lazım

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,092
Ödül Puanları
113
Burda paylaştığım programla data.pk2 içerisinde res klasöründe o dosyaları bul bsr seçtiğin vakit gerekli klasörleri sana söyliyecek öylelikle cpd dosyasını bulabilirsin rahatça

keeppp

.
Alınan Beğeni
244
Ödül Puanları
43
bu cpd dosyası oldugu için yolu bulamıyorum dosyaları olsa kolayca eklerdim dedigim gibi eski serverdan çektim dosyaları thor cpd dosyası var bsrsi yok thorun cpd dosyasıda res/char/china içine atılıyor fakat clientless genede ne eksik bi bulabilsem 1 tane eksik şeyden çalışmıyor :D
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@DragonBlade arşivinizde varsa hocam atarmısınız sizin arşivde gördüm fakat arşiv linkide kırılmış

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.