Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Son düzenleme:

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
hocam bu titlelere zerklediğin zaman zerk boyunca %40 gibi bir defans özelliği sağlayabiliyor muyuz? Onceden hitsro oynuyorduk cihan bey o tarzda bir özellik eklentisi yapmıştı belli bir ücret karşılığı rütbe satıyordu bu rütbeler zerklediğin zaman ek defans sağlıyordu

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
hocam bu titlelere zerklediğin zaman zerk boyunca %40 gibi bir defans özelliği sağlayabiliyor muyuz? Onceden hitsro oynuyorduk cihan bey o tarzda bir özellik eklentisi yapmıştı belli bir ücret karşılığı rütbe satıyordu bu rütbeler zerklediğin zaman ek defans sağlıyordu

Böyle bi özellik şimdiye kadar hiç lazım olmadığı için hiç bir bilgim yok . Fakat hwan level paramlarinda degisiklik yapılırsa belki böyle bi durum çıkabilir denemek lazım.

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
Böyle bi özellik şimdiye kadar hiç lazım olmadığı için hiç bir bilgim yok . Fakat hwan level paramlarinda degisiklik yapılırsa belki böyle bi durum çıkabilir denemek lazım.
bende öyle düşündüm fakat parametrelerin birkaçı dışında diğerleri hakkında hiçbir bilgim yok belki daha once denemişsinizdir dedim, artık kendimiz kurcalayarak bulmaya çalışacağız :D olmadı hts nin 2014 databasesini kurcuklarım belki ozamandan kalma bir özelliktir çözüme ulaşıncada konu olarak paylaşırım.

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
bende öyle düşündüm fakat parametrelerin birkaçı dışında diğerleri hakkında hiçbir bilgim yok belki daha once denemişsinizdir dedim, artık kendimiz kurcalayarak bulmaya çalışacağız :D olmadı hts nin 2014 databasesini kurcuklarım belki ozamandan kalma bir özelliktir çözüme ulaşıncada konu olarak paylaşırım.

Elbette merakla bekleriz :)

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
İmkansız değil, yapılabilir görünüyor. Sanırım deneyeceksiniz yapabilirseniz paylaşımı bekleriz. :)

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Domain değiştikten sonra tum linkler ona dönmüş duzelttim

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.