Paylaşım Toplu Mob Spawn Ekleme [Query]

Spare

Machine Man
.
.
Alınan Beğeni
2,834
vSRO [TL]
227
Herkese Merhaba Yeni Bir Bölge Eklediğinizde mob spawnı eklemek için reftastic -refhive ve refneste tek tek kolon girdilerini yapmak zorundasınız bunun yerine aşağıda vermiş olduğum Query sayesinden spawnını gerceklestirmek istediğiniz bölgeye 20 adet sırasıyla karakterleri koyup oyundan çıkış yaptıktan sonra Query okutabilirsiniz,Shard ve Game server restart sonrası mob spawnı gerçekleşmiş olur.

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Wolwec

@Opr Leader
.
Alınan Beğeni
364
vSRO [TL]
0
Gayet kullanışlı paylaşım için teşekkürler ?
Ama ben jquery ile değil de daha farklı bir sistemle yapıyorum

Alınan Beğeni
226
vSRO [TL]
0
Teşekkürler...
Mesela 80 cap bir serverda Cerberus'u jangan, Ivy'i ise bandit çevresine farklı noktalarda spawn olmaları için eklemek istiyorum.
Cerberus 6, Ivy ise 7 bölgede spawn olacak. Diğer normal uniqueler gibi... Bu query ile bunu yaptığımda her noktada aynı anda birden fazla unique çıkmaz sanırım.. Nasıl yapıcaz ?

Sieger

.
.
Alınan Beğeni
2,791
vSRO [TL]
0
Teşekkürler...
Mesela 80 cap bir serverda Cerberus'u jangan, Ivy'i ise bandit çevresine farklı noktalarda spawn olmaları için eklemek istiyorum.
Cerberus 6, Ivy ise 7 bölgede spawn olacak. Diğer normal uniqueler gibi... Bu query ile bunu yaptığımda her noktada aynı anda birden fazla unique çıkmaz sanırım.. Nasıl yapıcaz ?
Cerb için TG, Ivy için Uri spawn noktalarını alacaksın, ona göre düzenleyeceksin.
Aşağıda senin için hazırladığım query'i kullanabilirsin.

NOT: İŞLEM YAPMADAN ÖNCE ÇALIŞIR HALDE Kİ DB YEDEĞİNİ ALMAYI UNUTMA!

Kod:
Kod:
Eğer oyununda Samarkand ve Constantinople kapalıysa üstte yazdıklarımı okutmana gerek yok.

Üstteki queryleri okuttuktan sonra ekte verdiğim dosyaları alıp Tab_RefNest tablona yapıştır.
GameServer'ı yeniden başlattıktan sonra Cerberus, TG spawn noktalarında, Ivy ise Urichi spawn noktalarında çıkacaktır.

Senin için düzenledim, sağdan soldan alınma değil :)

Ekli dosyalar

sahin

.
Alınan Beğeni
93
vSRO [TL]
0
Öncelikle emeğine sağlık (y)
söylediklerini yaptım aldım direk yapıştırdım hocam olmadı Adsız.png Adsız.png Adsız.png

Üst Alt