Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü tr sunucu hizmetleri firmasıyla ilgili bir şikayet

jadde07

.
.
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
selamun aleyküm piyasada yeni olan tr sunucu hizmetlerinden sunucu almayın arkadaşlar mağdur olursunuz tr sunucu hizmetleri HGSUNUCULARDAN SUNUCU kiralayıp kendi firmasının makinasiymış gibi gösteriyor ve hgsunuculardan 2x katı ücretle satıyor o sunucularda hertürlü açık var oyununuzu açtığınız gibi saldırı yersiniz kimse tr sunucu hizmetlerinden ve hgsunuculardan sunucu almasın..

yöneticilerim konum ilgili yere taşırsanız çok sevinirim ben ilgili tam yer bulamadığım için buraya açtım kimsenin canı yanmasın diye bilgilendirme amaçlı konu açtım tşklr

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,041
Ödül Puanları
113
Bilgilendirme için teşekkürler 😃
Genel olarak zaten a firmasından toplu sunucu alıp sırf adı olsun diye sunucu satan firmalarda var 😂

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.