Çözüldü Trade Kıyafet (STR-INT) Problemi

vSRO [TL]
0
MagParam1 şu an mevcut blue.. MagParam2 'ye int eklenecek. diğerlerine ekleme yapmak istersen de RefItem tablosunda MagOption gibi bi isim var satırın en sonuna doğru. Orda kaç blue basılmasını istiyorsan o kadarlık bi rakam yazman gerek. 2 ise sadece 2 tane basabilirsin yani. Bi kontrol et bence. common ID'sinin sonundan linke bakıp RefItem'de o ID ile itemi bulman gerek. Belki oradaki değer 1 dir ve 1 blue basılabiliyordur. Eğer 1 ise, onu 2 yapman ve karşılık gelen itemdatayı patch etmen gerek.

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

AleriyaSama

Player Support
.
vSRO [TL]
0
MagParam1 şu an mevcut blue.. MagParam2 'ye int eklenecek. diğerlerine ekleme yapmak istersen de RefItem tablosunda MagOption gibi bi isim var satırın en sonuna doğru. Orda kaç blue basılmasını istiyorsan o kadarlık bi rakam yazman gerek. 2 ise sadece 2 tane basabilirsin yani. Bi kontrol et bence. common ID'sinin sonundan linke bakıp RefItem'de o ID ile itemi bulman gerek. Belki oradaki değer 1 dir ve 1 blue basılabiliyordur. Eğer 1 ise, onu 2 yapman ve karşılık gelen itemdatayı patch etmen gerek.
Benim kisaca yapmak istedigim sey zaten seydi str int ayrimi yapmak +5 str , +5 int eklemek değil :) Itemları düzenleyecem diye str intleri yazmıyordu. Ondan zaten böyle konu açtım ^^
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Tek derdim şuanlık THIEF_04 "+1 STR" THIEF_05 "+1 INT" alsın başka isteğim yok xd

vSRO [TL]
0
STR yerine INT param değeri yazdın mı peki ? Yukarda ekran alıntısına baktım paramlar hep aynı. STR galiba o da. Sadece MagParam1 kısmına yani.

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

AleriyaSama

Player Support
.
vSRO [TL]
0
STR yerine INT param değeri yazdın mı peki ? Yukarda ekran alıntısına baktım paramlar hep aynı. STR galiba o da. Sadece MagParam1 kısmına yani.
Şöyle bir şey var thief ve traderlarda sıkıntı vardı Hunter kıyafetlerine baktım. Onlar "STR" , "INT" diye ayrılmıştı. Fakat MagParam1 de olsa bile "INT" gelmiş eşyaya.

Hunter.png
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

1605991826216.png

vSRO [TL]
0
Magparam1 e ne eklersen görünür. Atacak ekle atacak görünsün mesela...Tabloda en alttaki param farklı, muhtemelen int o.Telden bakiyorum