Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü trader details bugu

Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
arkadaşlar herkese iyi forumlar,

trade export details'a tıklayınca oyun kapanıyor. nasıl fixleyebilirim ?

Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
uğraşmaktansa kapatmayı tercih ettim. sorunu öyle çözdüm. teşekkürler cevabın için.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 1104

uğraşmaktansa kapatmayı tercih ettim. sorunu öyle çözdüm. teşekkürler cevabın için.
Ama her forumda çözüm yok kapat onu demişler senuanın dediği gibi asm bilgisi falan gerekiyordur.
Önceden diğer forumda yazmıştım belki olur yedeğin varsa dene
Kazanç gelirini abarttığından dolayı hesaplıyamıyordur sistem ondan atıyordur

örneğin 200 m kervan çekiyon 2 b gibi bir para kazanıyorsan kafayı yemiştir sistem 200 m çekim çektikten sonra 350 m gibi bir paramız olsun 100 m gelir elde edelim yani o zaman belki çalışır tahmin sadece

Not aslında sorun şu tablodan kaynaklanıyor o tabloyu truncate yapıp orjinal vsro dbden ekle

SRO_VT_SHARD > _ItemQuotation >

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,925
Ödül Puanları
113
Konuya 1 yıldan fazla bir yorum yazılmamıştır ayrıca (@byqing06: uğraşmaktansa kapatmayı tercih ettim. sorunu öyle çözdüm. teşekkürler cevabın için.) Yazısını yazmıştır. Konu #ÇözümlenenSorunlar Bölümüne gönderilmiştir.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.