Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Trigger arattığımda çıkan sonuç

A

AmonRa

Log ve shard ta bir sorun çıkmadı fakat account'ta bu çıktı silmemin gereği varmı ?

1699

Alınan Beğeni
101
Ödül Puanları
43
tüm databaselerimde silerim olup olmamaması fark etmedi benim için
ama yinede içerik tarafına anlayan arkadaşlar baksınlar farklı durumda değişim yapılmışmı diye

Ü

Üye silindi 1104

sadece triggerdan acık olmaz oyunda süekli işleyen prosedurler var onların içerisine de eklenebilir

örnek vermek gerekirse sadece senin oyununda bir üyelik alarak tüm oyuncuların itemlerini silebilir
örneğin
strg_move_item prosedürü her job suit giyilip cıkarıldıgında calısır mesela

Yorum googleden alınma :D sadece öylesine yapıştırdım buraya

Alınan Beğeni
153
Ödül Puanları
43
Clean DB ise silmene gerek yok. İnternetten bulduğun bir DB ise trigger`ı aç incele her hangi bir DB silme update insert vb şüpheli kod yoksa. Kalsın trigger`ı silme

A

AmonRa

Clean DB ise silmene gerek yok. İnternetten bulduğun bir DB ise trigger`ı aç incele her hangi bir DB silme update insert vb şüpheli kod yoksa. Kalsın trigger`ı silme

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

bu yazıyor içinde sorun yaratırmı daha onceden kendım kullandım dbyi

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
Alınan Beğeni
616
Ödül Puanları
113
Joymax'ın kendi yaptıgı triggerlerden bir tanesi bu önemsizdir .

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.