Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Duyuru TRSRO Yeni Server " Zeugma " 3.12.2020 [GÜNCELLEME] Planlı Bakım Çalışması Tamamlanmıştır

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
Planlı Bakım Çalışması Tamamlanmıştır

Silkroad Online Türkiye’den herkese merhaba,

Daha sorunsuz ve keyifli oyun deneyimi için tüm sunucularda bakım çalışması tamamlanmıştır.

Tamamlanma Süresi:
03.12.2020 Perşembe 06:03 Türkiye Yerel Saati (GMT+3)

[Güncelleme]

- Troya sunucusu için gecikme(delay) iyileştirme çalışması yapıldı.
- Diğer sunucularımız için altyapı ve sistem çalışması yapıldı.
- Ağ(network) sistemi altyapısında çalışması yapıldı.

[Yeni]
Yeni Sunucu "Zeugma" çok yakında.

Keyifli oyunlar dileriz.

Alınan Beğeni
123
Ödül Puanları
43
04.12.2020 tarihinde TR saati ile 20.00'da açılacağı duyuruldu yeni server'ın.

Battı bitticilere inat, bu kadar serverı dolduramazlar vs diyenler izlemeye devam etsinler :)

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
TRSRO, private serverleri kağıt üzerinde tamamen bitirmemiş olsa da oyuncu kitlesinin bir çoğunu çekerek kendine bağladı.

Halen açılan private serverler, facebook gruplarında dönen algılar, bu işin ucundan kenarından tanıtımını veya yayını, reklamını yapıp halen para kazanan kişiler var. Ancak gün geçtikçe sayılarının azaldığını da görmüyor değiliz. Bence her şey şimdilik çok güzel gidiyor, gamegami'den en büyük beklentimiz Türkiye'de private server açılışını tamamen durdurup, bu işin ucundan kenarından GameGami'ye ve ihtarlara rağmen para yiyen kişilerin bitirilmesi.

Şahsım olarak Aspendos serverinde oynuyorum, memnunum. Şikayetçi olduğum tek konu mob spawn ve slotlar. :)

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,827
Ödül Puanları
113
Son 2 saat 20 dakika!
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Server Online!

Alınan Beğeni
123
Ödül Puanları
43
TRSRO, private serverleri kağıt üzerinde tamamen bitirmemiş olsa da oyuncu kitlesinin bir çoğunu çekerek kendine bağladı.

Halen açılan private serverler, facebook gruplarında dönen algılar, bu işin ucundan kenarından tanıtımını veya yayını, reklamını yapıp halen para kazanan kişiler var. Ancak gün geçtikçe sayılarının azaldığını da görmüyor değiliz. Bence her şey şimdilik çok güzel gidiyor, gamegami'den en büyük beklentimiz Türkiye'de private server açılışını tamamen durdurup, bu işin ucundan kenarından GameGami'ye ve ihtarlara rağmen para yiyen kişilerin bitirilmesi.

Şahsım olarak Aspendos serverinde oynuyorum, memnunum. Şikayetçi olduğum tek konu mob spawn ve slotlar. :)

Zaten gidişat böyle olduktan sonra GameGami'nin pek bişey yapmasına da gerek kalmayacak. Dolmayan serverlar en sonunda umudunu yitirirler ve pes ederler bence.

Ü

Üye silindi 3096

yeni server ne zaman çıkar zeugma en yüksek lvl 68 olmuş :(
birde +9 basmak cidden bu kadar kolaymı ki full set +9 yapmışlar :D

Ü

Üye silindi 3096

adamlardaki +9 setleri görmeseydim başlayacaktım zeugma vazgeçtim yeni servere saklıyorum kendimi :D

acaba ne zaman açılır yokmu bi tahmin veya iletişim :D @Spare sorsana senin muhabbetin vardır xD

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
Her ne kadar iletişim kurabilsekte, bu konu da bizlere dahil spoiler vermezler maalesef.

Ayrıca artı basmak o kadar kolay değil ancak parası olana kolay. İyi para dökmeden o artılara ulaşmak zor.

Ü

Üye silindi 3096

Her ne kadar iletişim kurabilsekte, bu konu da bizlere dahil spoiler vermezler maalesef.

Ayrıca artı basmak o kadar kolay değil ancak parası olana kolay. İyi para dökmeden o artılara ulaşmak zor.
top 40 deki herkesin +9 :D
en az 2 +9 ' a sahipler

1608498070139.png

1608498010005.png
1608498024402.png
1608498049943.png
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

En iyi çar bence bu :D
S grade devilide var :D

1608498319682.png

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.