Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Çözüldü Trsroda multiclient var midir?

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Trsro icin calisan multiclient bulamadim sitede bir konu var ama dosya indirme sitesinde gorunmuyor bu konuda yardimci olacak biri var mi? iyi forumlar

Secdet

.
Alınan Beğeni
412
Ödül Puanları
63
Yapması çok basit biraz ollydbg kullanabiliyorsan sorunsuz halledebilirsin. Şuan yolculuk yapmıyor olsam hallederdim

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,827
Ödül Puanları
113
Konu yanlış bölümden doğru bölüme taşınmıştır. Bu tarz konularınızı açarken doğru bölüm olduğuna dikkat edin hocam.

İyi forumlar :)

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
Trsro icin calisan multiclient bulamadim sitede bir konu var ama dosya indirme sitesinde gorunmuyor bu konuda yardimci olacak biri var mi? iyi forumlar
RSBot bot programını deneyebılırsın multıclıent acıyordur butun sılkroadları desteklıyor ucretsız bır bottur hocam

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Konu yanlış bölümden doğru bölüme taşınmıştır. Bu tarz konularınızı açarken doğru bölüm olduğuna dikkat edin hocam.

Tesekkurler hocam mesaj alindi :)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Çalışıyor ama start dedikten sonra launcher otomatik kapanmıyor..
Sağolun hocam deniycem

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.