Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

TSW GM TOOLS SRC

Alınan Beğeni
96
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar Silkroad hayatımı bitirdim 06.08.2019 tarihinde belçikaya biletimi aldım çalışmaya gidiyorum
Bir tane program yapmıştım gm yardımı programı TSW tools adında bunu nede olsa geliştirmeyecem artık ama bu forumun geleceği parlak görünüyor onun için , Kaynak kodlarını paylaşma gereği duydum belki aramızda bu işleri merakla yapan arkadaşlar ve kendini geliştirmek isteyenler vardır , programıda geliştirirler belki yabancı programlar yerine umarım herkes birgün türk programlarını kullanır
elimden geldiğinde herşey eklemeye çalıştım zaten ücretsiz indirmek isteyenler bu linkten son sürümünü ücretsiz indirebilirler : Paylaşım - TSW GM Tools Ücretsiz
Projenin kaynak kodlarınıda şuraya bırakıyorum geliştirmek isteyen indirebilir : Yazılım dili .net
Silkroadı bıraktım ama ara ara foruma dertleşmeye ve yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmeye geleceğim

Alınan Beğeni
96
Ödül Puanları
28
Bu arada arşivi açınca yeni farkettim hgsunucular falan yazıyor dosyaların adında , bu programı aslında o firmaya özel yapmıştım 2000 TL falan demiştim para konusunda sorunlar olunca satıştan vazgeçmiştim bilginize arkadaşlar sağdan soldan toplama kodlar değildir yani

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.